LTCI ризики і, як кращі LTC страхових компаній може допомогти

Кращий LTC страхових компаній існують, щоб забезпечити клієнтам старіння з більш забезпеченого майбутнього, з точки зору охорони здоров’я. І хоча може здатися, охоплення практичних і стоїть, останні слухання в конгресі знайшли певні збої в політиці, що проводиться, які можуть виконуватися споживачами вниз.

Серед них є те, що вони могли б у кінцевому підсумку переплачуючи за послуги. Премій політики LTCI значно відрізнятися в залежності особисту інформацію заявника, а також за широтою охоплення. Ми говоримо про тисячі доларів на розбіжностях для людей у ​​віці від 50 років і старше. І потім, є можливість щорічної премії ставка збільшується яких споживачі повинні мати справу з. Збори дешево, коли ви знаходитесь у своїй сороковий. Але якщо ви не в змозі захистити покриття рано, ви будете мати, щоб впоратися з ескалацією платежів з віком. Крім того, споживачі можуть також не доведеться турбуватися про LTC страхових компаній не виконують вимоги, якщо їм вдається уникнути попередньої пастці. Це вже звичайна практика в галузі медичного страхування. А так як страховики знаю хворі люди рідко влаштувала бійку, експерти піднімають свої проблеми на людей підхід до таких послуг. Нарешті, існує також, що побоювання, що компанія може збанкрутувати до політики людини дозріває і вони в кінцевому підсумку втратити всі свої інвестиції, без того, щоб скористатися нею навіть на деякий час. Там немає гарантії повернення грошей для цієї конкретної угоди, зауважте.

Ці не всі реальні проблеми і там ніхто не знає, коли і якщо вони будуть відбуватися. Влада може тільки порадити клієнтам шукати кращі LTC страхових компаній з відомими фони і стабільних фінансових умов, а потім порівняти їх послуги. Для тих, турбуючись про те, де почати, відділ страхування вашої держави, ймовірно, може дати вам кілька порад з цього питання, а також середня вартість полісів для жителів. І потім, у вас також є можливість перевірити огляд сайтів для опису і зворотні зв’язки. Чиновники також закликаємо тих, хто зацікавлений, щоб прочитати дрібний шрифт і досліджень, перш ніж вони здійснюють, і якщо у них є можливість, домовитися про умови. Вони повинні мінімізувати ризики, якщо не повністю усунути їх. Крім того, було б доцільно, щоб хтось на вашій LTC політики, щоб вони могли виступати в якості вашого медичного адвоката в разі, якщо ви стали недієздатними, щоб боротися за свої претензії. Член сім’ї буде достатньо, але ви можете також отримати в правовому команди до співпраці. І, нарешті, ніколи не коробку собі всього один запасний варіант. Ви можете мати два або більше LTC інвестицій, якщо ви можете собі це дозволити в цей час. А ви могли б також виділити ощадного рахунку для медичних цілей.

За визначенням, LTCI є продуктом продав, щоб полегшити витрати на медичну допомогу, яка не поширюється на Medicare, Medicaid або медичного страхування. Люди, які цього заслуговують такого стану справ, як правило, піклуються хвилину вони стають інвалідами або некомпетентні. І вони будуть зафіксовані на певний період часу з допомогою третьої сторони, щоб вони могли пройти в своїй повсякденній діяльності. Вік не є головним міркуванням коли справа доходить до застосування. І кожен, у віці 18 років може отримати цей товар, якщо вони того побажають.