LIC плану крапель ставитися інфра Rs.5 облігацій на суму 000 млн. рупій

Страхування життя корпорації Індії (ТВК) відмовилося від планів ставитися Rs.5, 000 рупій варто інфраструктурних облігацій, крок, який не допоможе поштовх інфраструктури уряду.

Державних страховика, а також найбільші фінансові установи Індії і яка вже має гігантський впливу сектору інфраструктури, стурбований тим, що більше вплив може призвести до поганих активах і в тиску на нього, як він намагається задовольнити зобов’язання перед страхувальниками.

Два обличчя, знайомі з розвитком сказав, що страховик недавно вирішив скасувати свою інфраструктуру облігаційної програми і вже повідомив уряду. LIC теж підтвердив, що він не буде йти вперед з питанням.

Уряд дозволив кілька компаній, у тому числі LIC, оформити оподатковувані облігації та інфра зібрати гроші, щоб вкладати кошти в інфраструктурні проекти. Дані облігації мають термін перебування до 10 років з мінімальним блокування в часі на п’ять років і запропонувати повертається 7-8%.

Уряд зробив щорічних інвестицій до Rs.20, 000 в цих документах не оподатковуваний податком, щоб зробити їх привабливими.

План ТВК було випустити облігації на суму Rs.5, 000 рупій, 25% своїх інвестицій в інфраструктуру в попередньому фінансовому році. Вона інвестувала близько Rs.20, 000 рупій в цьому секторі в 2009-10 рр..

Хоча правила не дозволяють страховику для залучення капіталу через облігації або боргові, LIC вимагало спеціального дозволу від Страхової регулювання та розвитку, щоб запустити такі неоподатковувані облігації у вигляді страхового-маркетингова боргу інвестиційного продукту.

Початковий план LIC було запропонувати термін перевага страхування покупцям оподатковуються інфра облігацій.

Це планується запропонувати єдину політику преміум і для кожного Rs.100, виплачується в якості премії, принаймні Rs.10 ha0ve б пішла назустріч премію за ризик і Rs.90 до інвестицій в інфраструктуру.

Традиційні ризики кришку проекти зазвичай інвестувати 15% від премії, щоб бути інвестовані в інфраструктурні інструменти. Цей продукт був би винятком, при цьому 90% від премії йде до інфраструктури.

Якщо гроші, зібрані під інфра облігацій ТВК не інвестували в проекти з високим рівнем якості, є ймовірність того, що більше поганих активів буде створений, які впливатимуть на страхової суми при такому страхуванні-маркетингова інфраструктура зв’язку продукти, можливо, навіть переваги інших продуктів.

У разі виникнення дефіциту в суму, що підлягає виплаті в якості врегулювання претензій до такого звичайних продуктів, ТВК може використовувати свої вільні кошти, але це в свою чергу може вплинути на користь страхувальників у відповідності з іншими існуючими продуктами.

“Як пруденційного Compute, то краще, щоб уникнути таких облігацій. Там може бути особливо охоронюваних природних територій (непрацюючих активів) від інвестиційної діяльності здійснюється через інфраструктуру зв’язку, що в свою чергу чинили тиск на одного політика ТВК премією “, сказав одному з осіб, згаданих раніше.

Жоден з двох осіб, розшукуваних, які будуть визначені, враховуючи складність питання.

“Є не так багато конкретних проектів з достатньою вантажопідйомністю з низьким рівнем ризику інвестицій. Таким чином, шанси накопичення НПД від інвестицій в інфраструктуру вище. Ризики для страховика може бути ще вище, оскільки майже всі гроші премій, зібраних від страхувальників буде інвестована в інфраструктуру проектів інфраструктури в таких облігацій і компонентів покриття ризику стане дуже низьким “, сказав SB Матура, секретар Ради зі страхування життя, представницький орган вітчизняних страховиків життя.

LIC управляє активами близько до Rs.12 трлн. Є 23 страховиків життя в Індії і загальної балансової вартості своїх інвестицій в інфраструктуру сектора становить близько Rs.1.45 трлн. З цієї ТВК становить близько 80%. Він вклав у проекти протягом останніх трьох десятиліть через акції, пов’язані з інфраструктурою компанії, облігації, боргові зобов’язання та строку кредиту.

ТВК загальної НПД тільки 0,35% від загального обсягу активів, один з чиновників сказав, але його НПД в інфраструктурні кредити не відомо.

У відповідь електронною поштою, LIC сказав: “LIC Індії в основному займається бізнес надання страхування життя для громадськості. Уряд оголосив надання права на отримання випуску інфраструктурних облігацій в обсязі 25% від інвестицій попереднього року в галузі (Rs.5, 125 рупій приблизно) відкрило нове вікно можливостей для корпорації. ”

“Ми зробили серйозні зусилля, щоб розробити продукт страхування життя виконуючи всі умови інфраструктурних облігацій, а також залишатися в рамках нашого основного бізнесу з продажу страхування життя. Тим не менше, воно не було визнано доцільним, щоб вийти з таким продуктом, а значить, корпорація не в змозі йти вперед з варіантом “, e-mail доданий.

Банки та інші фінансові установи є відносно новими для інфраструктури кредитування, і вони не були свідками будь-яке підвищення НПД досі.

Банки почали кредитування цього сектора близько п’яти років тому і, як правило, існує мораторій на погашення кредиту протягом перших кількох років.

“Нам ще належить побачити повний круг. До цих пір це був хороший досвід для нас “, сказав банкір з великим державним банком, який не хотів бути ідентифіковані.

Відповідно до цього банкіром, там можуть бути деякі випадки “вічнозелених” в секторі інфраструктури-явище, коли позичальники зібрати гроші з одного банку в службу кредитів, узятих в інших банках.

За трьома іншими банкірам Mint говорив, ТВК і колишній Банк промислового розвитку Індії (який згодом було об’єднано з IDBI Bank Ltd) була в просторі набагато довше, ніж банки, і бачив кілька проектів від початку до кінця. IDBI накопичилися суттєві НПД.

Бюджет 2012 року запропонував створити спеціальні фонди боргу інфраструктури і суттєво підвищити ліміт на закордонні інвестиції в інфраструктурні корпоративні облігації, щоб залучити гроші для фінансування інфраструктурних проектів.
Джерело: [livemint]