Keyman страхування – захистити себе від деяких з ваших найбільших підприємств ризики.

Як бізнесмен ви, можливо, страхування цивільної відповідальності і Ви застрахувати свій будівель, запасів і транспортних засобів. Ви, можливо, навіть про страхування професійної відповідальності та правової вартість страхування. І це все? Що про інших своїх головних козирів – Ваш ключових співробітників?

Ключові співробітники представляють серце кожного підприємства, але не більше, ніж у Великобританії 3900000 невеликі, часто сім’ї, підприємства, які мають до 4 співробітників. Тривала відсутність через серйозну хворобу або навіть смерть може бути термінал для деяких з цих підприємств. Ризики однакові для компаній з обмеженою відповідальністю, товариств та індивідуальних підприємців.

У цьому контексті Keyman страхування є обов’язковим. Keyman Страхування являє собою групу страхових планів всі розроблені, щоб фінансово захистити бізнес від афектів тривалої хвороби або навіть смерті співробітників, які мають вирішальне значення для процвітання бізнесу. Страхування не може замінити людей, але він може забезпечити готівкові, щоб виграти час і покриття витрат на тимчасовий персонал, найму, втрати прибутку або забезпечить грошові ін’єкції.

Страхування можна розділити на чотири категорії – страхування щоб допомогти вашому бізнесу відшкодувати протягом тривалого періоду, коли ваші ключові співробітники не можуть працювати або в поїзді або набирати заміни, страховку, щоб захистити прибуток, страховку, щоб захистити акціонерів або партнерство інтересів, а також страхування для тих, хто бере участь у забезпеченні бізнесу кредити або банківські послуги.

Keyman страхування на тих, хто мають вирішальне значення для вашого бізнесу.
Хто ваші ключові люди? Вони є тими, хто управляє, створювати і вести свій бізнес. Людей, без яких ваш бізнес буде втрачати продажів і прибутку або без якого навіть принципової життєздатності вашого бізнесу похитнеться. Подивіться на директорів, партнерів, власників і за його межами. Розглянемо ролі топ-менеджерів у галузі продажів, технічного розвитку і операцій – роль зміниться в кожному бізнесі, але кандидати обов’язково вискочити на тебе.

Страхування ці люди забезпечуватимуть додаткові кошти, необхідні, щоб взяти на тимчасових співробітників або наймання та підготовку заміни.

Keyman страхування для захисту вашого прибутку.
Ефект втрати ключових співробітників виходить далеко за рамки просто вартість їх зарплати і витрати на заміну. Як вони центральне місце у процвітанні бізнесу, їх втрата буде стукати на нижню лінію. Ви можете застрахувати за упущену вигоду теж!

Keyman страхування для захисту акціонерів або партнерів.
Тут ми говоримо про страхування для захисту інтересів у разі тривалої хвороби або смерті. Сім’ї можуть хочете продати свою частку в бізнесі, але інші члени в бізнесі, можливо, не хочете, щоб ці пакети акцій належать новачків. Keyman страхування може бути реалізовано, які забезпечують необхідне фінансування, щоб купити акції в колишніх акціонерів або їх нерухомості.

Keyman страхування страхування тих, хто надає особисті гарантії.
Коли бізнес бере кредит або піднімає банківського фінансування кредитор цілком ймовірно, буде потрібно особисте поручительство або заряду на їх особисту власність. Особливо це стосується малих і нових підприємств. Що трапиться, якщо ці гаранти серйозно захворіти або померти? Кредитори можуть також бути в змозі подзвонити в кредит. Що відбувається потім? Знову ж, Keyman Страхування є відповіддю. Страхування може бути побудована так, щоб погашення кредиту і тим самим звільнити ділових і сімейних гаранта, від великих занепокоєння.

Більшість провідних компаній Великобританії пропонують страхування Keyman Страхування як розвиток їх життя і критичних захворювань страхування інтересів. У них є всі необхідні документи для здійснення кришка вам потрібно, і забезпечити податківця зберігається в страху.

Отже, Ваш бізнес може дозволити собі ігнорувати Keyman страхування? Ви будете або хоробрий або дурна людина, щоб сказати НІ!