Keyman страхування життя вашого бізнесу перебуває під загрозою без нього

Ключові страхуванню життя людини дійсно допоможе вам зберегти свій бізнес збирається, якщо ви зіткнулися зі смертю співробітника важливо центральне місце в управлінні Вашої компанії. Більшість співробітників можна замінити, але часто не швидко. Якщо у вас є цей вид страхування у вас є кошти, щоб найняти неповний заміна персоналу або для додавання в пакет, який ви пропонуєте, щоб спонукати людину в порівнянних приєднання вашої бізнес-команди.

Чому це необхідно?

Подумайте про себе наступну ситуацію: компанія будує спеціально створених яхт. Ви досить щасливі зачепив одного з верхньої половини десятка дизайнерів яхт в Америці, а ваші головного конструктора. Тоді він має зовсім несподіваний серцевий напад і вмирає. Ваша компанія раптом без його найбільшим drawcard. Якщо утримувати ключову політику життя людини на цій співробітника існує цілий ряд способів, в яких ці кошти можуть бути використані, щоб допомогти вам піклуватися про ваших ділових інтересів.

Одним з основних наслідки втрати ключових співробітників може бути викуп існуючого партнера або необхідності закриття бізнесу вниз. Маючи кошти легко доступними, щоб витратити на перехід Вашого бізнесу від того, як вона працювала до смерті, щоб те, що зараз потрібно, це дуже корисно. Це головний аргумент на користь ключових стратегій життя людини.

Якщо компанія велика, інвестори повинні мати свої інтереси, що захищаються у разі ключових співробітників вмирає. Ключові політичні життя людина проста і прямий спосіб захисту цих інтересів. Він працює, роблячи впевнений поточної ефективної роботи бізнесу забезпечується, якщо політики адекватно охоплює наслідки заміни і навчання заміни співробітника.

Які про те, що вибір виду страхування Keyman ви берете?

Існують різні типи ключових людині життя політику доступні. Один тип є стандартним поліс страхування на випадок смерті, в якому значення самих страхових внесків наростає з часом. Інший тип являє собою термін, політика життя, яка дешевше премій і охоплює ключових співробітників протягом певного періоду часу, але вартість цих внесків не нараховуються.

Все життя людини ключові політики життя дійсно є певні переваги. Оскільки у них є накопичення грошової вартості вони дають зручний бізнес кредитної лінії або активів, проти якого кредит може бути звернено. Вони також можуть бути переведені в готівку або вартість поліса продана застрахованої особи, коли вони виходять на пенсію.

Термін життя Keyman політики, безумовно, дешевше, ніж вся політика Keyman життя життя. Це робить їх ідеальними для невеликих підприємств, які хочуть охоплення, не маючи високу премію. Вони отримають необхідні кошти, якщо ключ людина вмирає, але якщо це не відбувається, вони не платять надто високу ціну, щоб покрити ризик втрати ключових співробітників.

Keyman страхування життя займає бізнес, який бере його. Бізнес сплачує премію з політиці та бізнесі є бенефіціаром політики. Це тому, що це бізнес, який потребує фонди, якщо у нього є, щоб впоратися зі смертю ключових співробітників. Цей ключ працівник може провели життя політику по-своєму праві, але це абсолютно окреме питання. Як і все страхування, переконайтеся, що ви отримати цитату з авторитетних страхових компаній, перш ніж продовжити.