Keyman Страхування – справи насущні

Якщо у вас є власний бізнес, ви будете мати страхування в місце для ваших будівель, запасів і транспортних засобів, і ви, ймовірно, буде мати страхування цивільної відповідальності. Ви також можете бути застраховані на професійної відповідальності та судові витрати – але чи подумали ви страхування найбільш важливих активів – Ваш ключових співробітників?

У Великобританії існують 3900000 невеликі, часто сім’ї, підприємства до чотирьох співробітників – якщо один з цих ключових співробітників були вмерти чи серйозно захворіти, це може означати кінець бізнесу, і це йде для компаній з обмеженою відповідальністю, товариств та індивідуальних підприємців.

Якщо ви один з тих людей, то ви повинні серйозно розглянути Keyman страхування, і ось чому. Keyman Страхування фінансово захищає бізнес від наслідків важкої хвороби або смерті співробітників, які мають вирішальне значення для успіху компанії. Вона робить це шляхом надання грошових коштів, коли він потрібен найбільше, так що ви можете покрити втрату прибутку, надати більше грошей в бізнес, або взяти на тимчасовий персонал.

Є насправді чотири різних види страхування Keyman:

• щоб допомогти вашому бізнесу відновити протягом часу, коли ваша ключова фігура відсутній на робочому місці, або поїзд / взяти на когось нового;

• страхування від втрати прибутку;

• для забезпечення захисту акціонерів або партнерство інтересів, і

• для людей, що надають підприємствам кредити або банківські послуги.

1 Захист вашого бізнесу, якщо ключова фігура відсутній на робочому місці

Ваші ключові люди є тими, хто є важливою рушійною силою у вашому бізнесі – люди, які, якщо вони були далеко від роботи протягом тривалого періоду, ваш бізнес буде сильно страждати. Це може означати зниження продажів і прибутку, або це може означати ваш бізнес вражений до глибини душі. Подивіться на директорів, партнерів, власників, подумайте про ваших топ-менеджерів – кожен бізнес відрізняється, але ключові люди, скоро стане очевидним для вас.

Страхування цих людей буде гарантувати, що, якщо вони хворіють або вмирають, ви будете мати готівку, ви повинні взяти на себе хтось новий, або поїзді заміни.

2 Keyman страхування застрахуватися від втрати прибутку

Втрата ключового персоналу може мати величезні наслідки, якщо вони мають вирішальне значення для успіху бізнесу, то їх втрата може залишити вас на межі банкрутства. Це гарна ідея, щоб застрахуватися від цієї можливості.

3 Keyman страхування для акціонерів або партнерів

У цьому випадку страхова захищатиме компанію, якщо акціонери або партнери серйозно захворіти або померти. Сім’ї можете продати свою частку в компанії, яка залишає інші члени відкриті для нових входу в бізнес. Keyman страхування може бути використаний для забезпечення капіталу для купівлі акцій у колишніх акціонерів або їх нерухомості.

4 Keyman страхування страхування поручителів

Багато малі та нові підприємства повинні надати особисту поруку або заряду на їх особисте майно, коли вони беруть кредит. Особливо це стосується малих і нових підприємств. Якщо один з цих гарантів стає важкохворим або вмирає, то кредитори можуть вирішити згадати кредиту. Keyman страхування може захистити вас шляхом погашення кредиту та приймаючи все тиск від гаранта / Поручителя нерухомості.

Більшість відомих компаній Великобританії пропонують страхування Keyman Страхування як природний перехід від їхнього життя і критичних захворювань страхування становища. Вони можуть надати вам більш від того, яку політику буде краще для вас.

Отже, питання в тому, може ваш бізнес дійсно дозволити собі не мати Keyman страхування?