IrDA прагне вийти з опозиції компетенції регулятора

Страховий регулятор може вимагати імунітету від влади опозиції сторожовий на злиття в секторі, приймаючи сигнал від Резервного банку Індії, який запевнив, що антимонопольне законодавство не буде стояти на шляху консолідації в банківській галузі.

“Ми розглядаємо питання”, сказав J Харі Нараян, голова Страхування регулюючий орган розвитку, або інфрачервоного порту. “Нам ще належить виносити вердикт на цьому”, сказав він.

План від страхової сторожовий, ймовірно, знайде симпатичного слухання в уряді. Є 23 компаній зі страхування життя і 22 страховиків не-життя в Індії. Галузеві експерти кажуть, що це занадто багато і побачимо консолідацію, як звичайно. Останнім часом Reliance загального страхування висловили зацікавленість в покупці частки в Royal Страхування Sundaram Альянсу.

Минулого тижня уряд повідомив довгоочікуваного злиття пропозиції згідно Закону про конкуренцію, щоб вступити в силу в червні цього року. Але уряд прийняв RBI. Позиція, що всі аспекти злиття і покупок в банківському секторі має регулювати його і затверджених основних змін до Закону банківського регулювання.

“Хай вони прийдуть з напрямними лініями на M & A (злиття і поглинання) у не-життя секторі. Ми принесемо законодавчі зміни, якщо потрібно,” чиновник Мінфіну.

Корпоративний секретар у справах DK Міттал сказав ET що в той час жоден сектор досі не надано імунітет від компетенції Комісії з конкуренції Індії норми злиття, він буде розглядати такі запити, якщо вони вчинені в формально.

Законопроект банківської поправки, затверджені урядом, говорить, що всі M & Як і в банківському секторі, в тому числі конкурсу аспект, буде регулюватися RBI. Irda міг запропонувати подібний винятки, коли вона кадрів M & загальні керівні принципи для страхових компаній. Правила для страховиків життя, що містяться в пропонованому законопроекті страхування, однак, не шукайте такого виключення.

Міністр фінансів в бюджетній промови минулого тижня заявив, що уряд має намір провести поправку страхового законодавства законопроекту в наступному фінансовому. Відповідно до проекту керівних принципів, прийнятих Irda для не-життя промисловості, регулятор може призначити незалежного актуарного консультанта для проведення оцінки страхового бізнесу учасниками угоди. Він також прагне, щоб пояснити гравцям мету створення пропонованої угоди.

Це якраз ті питання, антимонопольний орган також буде вивчати. “Якщо ці пункти побудовані в (в правилах), що більше буде ТПП зробити”, сказав чиновник Мінфіну.

Секторальні вилучення, проте, може підірвати регулюючим органом Комісії з конкуренції Індії, або ТПП, яка вже намагається зробити свою присутність. Доставка промисловості також зажадали звільнення від контролю ТПП.

“Велика кількість винятків не бажано так рано в житті будь законодавства. Нехай норм в дію, а потім потреба в звільненні може бути оцінена”, сказав Suhail Nathani, старший партнер юридичної фірми економічній практиці закони.

Джерело: [економічні часи]