insuance життя на іпотеку

Покриття проти банку приватним страхуванням. Що вам потрібно знати!

Отже, давайте перейдемо до обговорення іпотечного страхування. Я говорив, що іпотечне страхування? Ах так! Так, це унікальне ім’я, дане нормальне, звичайне страхування життя, складене під дуже хорошим звучною назвою – що робить великої різниці для людей побоюватися “страхування життя”. Таким чином, вони не купують страхування життя-ні, ні, вони купують іпотечного страхування. Шкода, що не було ще багато таких унікальних імен для старих добрих Страхування Життя, яка б переконати людей купити страхування життя і захисту своїх близьких і свої маєтки.

Мабуть, люди не хочуть говорити про смерть, тому страхування життя є останньою темою для обговорення, якщо ви отримаєте на волосок від Творця, шляхом серцевого нападу або інсульту.

Іпотечне страхування не є обов’язковим у вашому банку, або де-небудь на те пішло. Все, що вам потрібно зробити, це підписати відмову і ви поза конкуренцією. Відмова звільняє кредитною установою своїх зобов’язань запропонувати вам план, який буде дбати про вашу сім’ю у разі, якщо ви були передчасної смерті.

Давайте повернемося до статистики. З 1000 чоловік у віці 30 років, 125 помруть до укладення 25-річного іпотечного кредиту.

І дивно, що, незважаючи на це фантастичне назву цьому дуже важливий план Є тисячі сімей не вистачає захисту і залишаючи на їх утриманні сім’ї відкритими для ризику втратити свої будинки. Я, звичайно, радий, що у зв’язку з планами активно рекламується банками, багато сімей були захищені. Інакше, не було б тисяч незахищених сімей, які стають бездомними.

Якщо застава не сплачена негайно, у разі вашої смерті, вона стане величезної відповідальності перед сім’єю.

вибори

Давайте відвідати вибори вашої родини повинні були б зробити в такій ситуації.

1. Буде пережив чоловіка / партнера вести себе всі тягар іпотеки та буде банк приймає на себе ризик? Якщо два джерела доходів разом було важко зводити кінці з зустрічається, як можна доходу можливе бути адекватним?

2. Сім’я могла продати будинок, переїхати або орендувати десь в іншому місці. Чи буде покупець на будинок? А як щодо витрат, пов’язаних з продажем будинку? Чи вистачить грошей після продажу або буде сім’я винні банку?

3. Продати будинок і переїхати до родичів. Не краща альтернатива і як багато людей мають благодійні, щедрий родичів, охочих взяти в іншу сім’ю? Не багато, я можу посперечатися.

4. Це визнаний факт, що для більшості людей їх будинок є їх найцінніший актив, і вони захистити шляхом іпотечного страхування.

До речі, я впевнений, що ви чули цю заяву від одного, кажучи, що вони знали, що хтось помер і що вижили сім’ї не було грошей. Можна відразу зробити висновок, що ці люди не мають страховки і, має бути, ймовірно, образив багатьох страхових консультантів, як я. Якщо по-справжньому любить його або її сім’ї, всього за $ 15,00 в місяць може запобігти таку можливість.

• Чому приймати поради від офіційного банку, чий досвід не страховка?

Перш ніж обговорювати найдрібніших планів на ринку банки та інші кредитні установи, давайте прояснимо одну річ прямо.

Ви пішли б до стоматолога, якщо ви хворі? Або, ви пішли б до сімейного лікаря? Правда, обидва лікарі, але їх лінії спеціальність абсолютно різні. Чому ж тоді людина буде приймати поради від банку офіційного (чий досвід є банківська і страхова НЕ) на придбання захисту його / її найцінніший актив?

Не зрозумійте мене неправильно-Банк посадові особи можуть бути дуже добре обізнаний у фінансових аспектах банківських питань, пов’язаних, але страхові питання виходять далеко за межі сфери їх застосування. Вони тільки виконують свій обов’язок, пропонуючи іпотечні плани доступні.

Таким чином, отримання ради та підписання надзвичайно важливий документ, який може вплинути на фінансове майбутнє всієї вашої сім’ї є те, що ви повинні приймати всерйоз.

Страховий консультант, з іншого боку, кваліфікований, щоб дати вам кращий рада по страхових питань.

• планів, пропонованих страховою консультант забезпечить покриття, яке залишається рівень на строк виборі.

Іпотечне страхування планів, пропонованих банками відносяться до іпотеки баланс, і, очевидно, як іпотека падає так робить ваш страхового покриття. У цьому випадку, якщо ви щасливі про зниження іпотечних, пам’ятайте, що страхова компанія в рівній мірі щасливі, тому що це знижує їх відповідальність.

Індивідуально набуті плани спеціально створені для вас особисто і так, якщо ви здорові, ви отримаєте найкращий тариф.

На жаль, плани, які банки рекомендують є плани групи. Це не має значення, як здорово ви може бути в порівнянні з іншими в групі.

• плани, які ми пропонуємо мають гарантовані премії і не може бути змінений страховиком.

Як вам повинно бути відомо, премії групи плану, як правило, не гарантується. Плани Іпотечне страхування плани групи.

• Індивідуальні плани не знижують їх переваги і так премія залишається колишньою.

Іпотечне страхування планів, пропонованих банками відносяться до іпотеки баланс, і як іпотека падає так робить ваш страхове покриття, як уже згадувалося раніше. Тим не менш, страхові внески, що банк бере з вас залишаються тими ж. Чи означає це, здається справедливим?

Більшість планів банку вийти зі страхового носія з бійницями знижуватися вашої претензії.

• Індивідуальні плани зажадають повний медичний огляд виконуватися кваліфікованими медичними працівниками, на момент подачі заявки, що дозволить заощадити ваш бенефіціарів від проблем у майбутньому. Він також захищає ваші інтереси і інтереси ваших підопічних на пізніший термін. Кваліфікованими консультантами страхування буде тренувати вас на більшість медичних питань, так що ваші відповіді точні і доречно.

Більшість планів банк може бути створений за допомогою кількох конденсованих-медичних питань, який залишає страхової компанії вашого банку з бійницями знижуватися вашої претензії.

• Наші плани не вимагають оплати додаткових PST. Преміум пропонована остаточна цифра, немає нічого дивного в PST.

Премії цитує плани страхової групи не включають провінційний податок з продажу. Тому так само, як і всі інші ваші регулярні покупки в PST крадеться тихо, щоб додати до загальної суми. Отже, коли ви в магазині ціну, будь ласка, прийміть це до уваги. PST 8% могли б купити вам багато додаткового страхового покриття або зменшити ваші витрати значно.

Відповідності з нашими планами, премія пропонована остаточна цифра-ні дивно PST.

• планів, пропонованих страховою консультант застрахувати обох подружжя окремо, а значить, страховка виплачується з обох смертей, наприклад, в катастрофі, коли обидва застрахованих вмирають, двох різних тверджень смерті в тому ж сума буде виплачена, таким чином подвоївши благо .

Плани іпотечного банку є “першим померти” Плани-то є плани і перестають платити, коли одна людина з двох застрахований вмирає. Очевидно, що ви погодитеся, що це мета цього страхування. Звичайно. Однак, не ви воліли б кращий варіант?

Наприклад: 45-річний чоловік і 42-річна жінка застрахована на отримання іпотечного кредиту в розмірі $ 250 000 “вмирають першими” платитиме $ 49,50 на місяць. Шляхом страхування їх окремо для двох сум, вартість становитиме близько $ 52,00 на місяць. Хіба ви не згодні, що це коштує додаткові $ 2,00 місяця подвоїти покриття, так що бенефіціари отримують $ 500 000? Ось порада, яку Ви отримаєте від кваліфікованих фахівців страхування.

• планує пропозиції страхової консультант в загальному випадку може бути перетворена в постійний план, без необхідності для подальших медичних доказів. Так що якщо ви розробляєте медичне стан, який може призвести до дискваліфікації за страхування, ця функція буде мати велике значення в продовженні ваш страховий поліс, тим самим захищаючи свою сім’ю.

Плани іпотечний банк суворо оренди (строк) плани і це про нього. У вас немає вибору.

• Наші плани традиційних полісів страхування життя, доходи від якої підуть на названого бенефіціара оподатковується. Страхових полісів кредитором доказів, таким чином, повністю заперечуючи надмірних витрат, таких як заповіту зборів.

Коли страхові надходження від банку плану виплачується до власності, такі надходження можуть бути відкриті для заповіту або кредиторів.

• При використанні традиційних планів страхування життя, вибір покриття суми завжди залишається за вами і не вимагає іпотечних документації.

Знову ж, як покриття банк планує відноситься до іпотеки баланс, у вас немає вибору. Наприклад, якщо ви хочете додаткову суму покриття для захисту вашої родини, вам потрібно буде закуповувати його у інших і зайво в кінцевому підсумку платити додаткову суму грошей шляхом політики зборів.

• з планами пропозиції страхової консультант, вибір між використанням сума допомоги в будь-якому випадку ви вибираєте ваш, і ви можете вносити будь-які зміни, як і коли вам потрібно. Наприклад, коли ви помрете, ваш чоловік має можливість чи він / вона бажає, щоб погасити іпотеку в повному обсязі чи ні, відповідно до потреб дружина в той час.

З банком політики банку є бенефіціаром, ваша сім’я не має вибору.

• Наші плани є портативними. Вони не прив’язані до якої власності. Вони засновані на ваше життя, а не Вашого будинку або будь-якого іншого активу.

Коли ви купуєте план іпотечного страхування в банку, ви обмежуючи охоплення певної власності, а значить, переїзд в інше власності вимагає ще один контракт.

• Рефінансування не впливає на страхові плани, які страхової консультант запропонує.

Рефінансування іпотеки змінює баланс і так договору банківського плану коштує недійсними. Там буде підвищення ставки у відповідність з поточним віком, з додатковими андеррайтингу. Ви ж не зможете отримати страховку знову, як ваш стан здоров’я може змінитися.

• Ми пропонуємо вам вибір покриття в межах від 5 до 21 критичних захворювань з гнучкістю покупки суму покриття, що ви можете собі дозволити. Крім того, ви можете вимагати дві переваги окремо, тобто якщо застрахований отримує критичного захворювання і претензії, то вмирає після вимога оплачується, з нагоди втрати годувальника і отримує гроші.

Деякі установи зазвичай додають критичної допомогу з хвороби у вашому житті страхового покриття, не створюючи вибору щодо суми, яку ви можете придбати по тому, що ви можете собі дозволити. Він також не дозволяють стверджувати, дві переваги, тобто Якщо зібрати претензії на серцевий напад, який є критичним допомогу з хвороби, і ви вижити, то договір закінчується. Крім того, кількість критичних захворювань покриті обмежена.

• кваліфікований радник Страхування може витягнути план, який дозволяє вам можливість припинити платити внески і як і раніше ваша політика.

Банк планує іпотечного страхування є терміновими продукти, які не мають грошової цінності, а значить, якщо ви зупинитеся платежів, політика відразу стає недійсною.

• Більшість страхових агентів будемо обслуговувати вас ефективно і найбільше дбати про претензії, особисто ваша допомога родині, коли гостро потребують. Більшість страхових дії радників, безумовно, говорити краще, ніж рекламні ролики банку телебачення. Вони допоможуть вам у створенні нерухомості і, звичайно, зустріне вас один на один і на свій вибір місця зустрічі або в вашому домі. Загалом, ви найняли послугами професіоналів у цій лінії протягом решти терміну дії плану, який ви придбали.

Чи можете ви пригадати будь-який банк робить особистий контакт з вами, такі як відправка Вам вітальну листівку, календар, інформаційні бюлетені, або навіть зробити візит ввічливості, і т.д.? Єдиний раз, коли ви почуєте від них, можливо, під час оновлення, яке буде означати додаткове продажу для них.

Варто відзначити, що традиційні поліси страхування життя від страхової консультант пропонуємо знижку приблизно 9 відсотків, якщо премія виплачується щорічно, тим самим зменшуючи вартість значно. Цей коефіцієнт дисконтування не виникає з іпотечним банком страхових планів, які, як правило, виплачуються щомісячно або раз на два тижні.

Я сподіваюся, що, коли прийшов час для вас розглянути “іпотечне страхування”, що я був в змозі пролити трохи світла на цю тему, щоб допомогти вам краще рішення.

Ця стаття була складена на вашу користь Йорданії Ковача, співзасновник і партнер посібник хлопці.