ICICI Lombard Страхування реформування індійської індустрії страхування

Незважаючи на глобальну економічну депресію, АйСіАйСіАй Банк зумів вижити кожному поштовху з розмахом та здійснення діяльності в його звичайним способом. Причина була рок-стабільна прогресивна графіка, яка продовжує бути спрямована вгору, навіть коли вся економіка як і раніше, щоб вийти з лещат кризи повністю.

З технічної точки зору, страхування ніколи не дивився, як йде нанівець, коли спад був у сцені. Однак У Банку працює клієнт-орієнтований підхід, одночасно також використовує розумну стратегію бізнесу, в якому вони були в змозі отримати вигоду зростаючий попит. Яскравим прикладом, що ілюструє їх проникливий з точки зору бізнесу є продуктом терору страхування, важливість яких була реалізована тільки в минулому році, коли потрапив під Мумбаї найбільш ненавидів теракт всіх часів. Збиток, заподіяний спадщини і видних столичних властивості, такі як Taj, Oberoi Trident Hotels і було за гранню уяви. Вартість реконструкції та реновації був величезним, і зустрічі було практично неможливо завдяки рецесії і низькій явці туристів. Це автоматично натиснув необхідність налаштувати терору страхування, яка покликана служити юридичними особами. Необхідно було негайно виконано ICICI Lombard відділу страхування банк, коли вони приходять з аналогічним продуктом.

Чесно кажучи, продукт терору страхування відкрив потенційні можливості для надлишку ліквідності для банку, який у той час був також намагаються йти в ногу з чутками про те, що банк знаходиться на межі оголошення банкрутства. Продукт не тільки гарантована величезні обсяги настільки необхідної ліквідності, але й рятувати їх з біди.

Престижність їх розумних тактики бізнесу, в даний час запуску вищезазначених страховий продукт, безумовно, платили їм великі дивіденди. З плином часу, вони імпровізували продуктів і ввів збиток пунктом якої викликана військовими операціями в таких заходах, також будуть освітлюватися.

Завдяки своїй багатою фантазією схемі речей, ICICI Lombard підрозділ Банку також планує використовувати зів’ялі автомобільному ринку. Їх остання пропозиція в цьому відділі було ICICI Lombard двоколісних транспортних засобів страховий поліс, який прагне охопити максимальну двоколісних транспортних засобів по всій країні.

Звичайно, прибуття Nano була поза синього поштовх для двоколісних транспортних засобів виробників, які в даний час одержимий, щоб створити щось поза-вікні натисніть на цільовий клієнтської бази. Запуск Tata квадроциклів Prodigy не тільки змушені двоколісних транспортних засобів виробниками переробляти ціною, але також обмежує вплив двоколісних транспортних засобів постачальників страхового поліса для промисловості.

З більш малі автомобілі сегмента незабаром підуть, двоколісних транспортних засобів виробниками неї раптово з ідей. Крім того, це зміна також негативно позначається на перспективах бізнесу двоколісних транспортних засобів страхових компаній. Оскільки в ситуації, подібні цим навряд чи можна робити що завгодно, ICICI Lombard двоколісних транспортних засобів страхування крило застрягло до основ і просто дотримувався основних “попит і пропозиція правління». Компанія увібрала в себе радикальні зміни в асортимент своєї продукції за рахунок зниження вниз розмір премії для політики, а також збільшення числа союзних вигоди.

З двоколісних транспортних промисловості під загрозою, ICICI Lombard двоколісних транспортних засобів страхування крило АйСіАйСіАй Банк, звичайно, знає, як стимулювати попит рівнів і, що теж не будучи надто багато кричущі.