Humana здоров’я план – сайт, щоб роздобути один

Humana є універсальним, доступного медичного страхування для людей і сімей. З Humana, індивідуальних підприємців, студентів, випускників нового університету, поряд з ранніх пенсіонерів могли знайти охоплення їм потрібно, і отримати договірна премій з провайдерами мережі. Плюс більшість з тих, плани включають в себе ряд особливостей, часто зустрічаються тільки в плани роботодавця здоров’я, наприклад превентивного захисту та медичної допомоги програм.

Доступність: отримання недорогий поліс страхування здоров’я з твердим фірми медичного страхування необхідно – зокрема, як ціна на охорону здоров’я продовжують рости. Існує цілий ряд доступних страхових полісів здоров’я, так що ви відкриєте для себе один раз для вашого способу життя та бюджету. Humana страхових полісів зосереджені не тільки виконати ваші потреби страхування, однак, щоб ви могли скоротити витрати.

Там буде великим набором привабливих варіантів наявних на Humana медичного страхування, таких як висока франшиза плани, які спрямовані, щоб запобігти преміальні суми від занадто високою. Там в медичні ощадні рахунки або HSA, що дозволяє зберігати вільний грошовий податок на непередбачені проблеми зі здоров’ям. Щорічні плани з макс обмеження на розмір премії, тримає ціни в балансі. Ви знайдете короткострокових схем для осіб, які кохана € ™ т бажання мати постійний план медичного страхування, але все ще потребує певної формі дешевої страхового захисту.

Рішення, які Humana поставок медичного страхування коштує досить модифікуються Крім того, виходячи з вимог теж. Можна буде придбати страховий план, який знаходиться в межах вашої фінансової прибутку. Глазур на торті є те, що ви зможете вибрати стандартний страхування здоров’я, включаючи ощадні рахунки, що означає автоматичне внесок у збереження для несподіваних витрат на охорону здоров’я. Ви повинні поговорити з вашим податковим консультантом про податкових пільг якої медичні ощадні рахунки надають.

Humana поставляти вибір франшиз, щоб відповідати вашим фінансовим бажань. Часто, більш піднесених франшиза для вашого медичного страхування, тим нижче ваші місяця в місяць швидкість. Гнучка Додаткові переваги можуть бути отримані при подальшої оплати. Після того як ви оберете політику охорони здоров’я, Ви були б в змозі додати додаткові За додаткову плату – зубний переваги плюс додаткову перевагу аварії, до більш піднесеної користь максимального терміну служби.

Різноманітність медичних компаній: Більша частина їх медичних страхових полісів є PPO планів, які приводяться в рух, щоб запропонувати вам загальну гнучкість. Ви можете вибрати будь-який лікар або лікарня ви виберете. Хоча, після того, як ви йдете на одну з їхніх в мережі перевізників, Humana захищатиме більшу частину вартості. Humana ChoiceCare ® Network включає в себе близько 544 000 медичних перевізників, більше 4000 лікарень, поряд з більш ніж 60 000 аптек на більшій частині території США. Якщо ви хворі або боляче в той час як ви подорожуєте, ви, ймовірно, виявите охорона здоров’я покривається планом переваги в будинку на премії, які можуть заощадити значну суму грошей.

Humana робить його легко купити і обробляти ваші медичні онлайн медичного страхування. З їх веб-сайт, ви можете просто порівняти свій вибір і вийти в інтернет медичних котирування медичного страхування. Легко заявку на план Humana. І якщо ви, виявляється, бути членом, то стає дуже легко відстежувати вашу медичну страховку он-лайн, теж. Після того як ви вибрали план і франшизи рівні – плюс необов’язкові пільги, за наявності – Ви можете подати заяву на медичне страхування через Інтернет або по телефону.