HSA підтримує найкращі внутрішнього здоров’я і нова політика заохочує благополуччя

Постачальник медичного страхування HSA закликав людей, щоб зробити їх підтримки здоров’я є ключовим фактором у 2009 році і зробити більшу частину свого добробуту на внутрішній стороні.

Більшість британців; розмірі до 58 відсотків, не знають про те, скільки вони насправді витрачають на їх медичне обслуговування, відповідно до HSA, незважаючи на знання своїх витрат на їх зовнішній вигляд. Це означає, що кожен день перевірки здоров’я або навіть несподіваний рахунок здоров’я не можуть бути включені до бюджету, що робить похід до стоматолога, оптик або фізіотерапевта – і пов’язані з цим витрати – ще більш болючим.

Краса і здоров’я витрати повинні бути поверхневою. Постачальник медичного страхування також виявили, що жінки витрачають у три рази більше на їх зовнішній вигляд, ніж їх внутрішнє зовнішнім виглядом.

Також 62 відсотків нації, як говорили, витрачати менше, ніж 10 фунтів стерлінгів на місяць на внутрішнє здоров’я, включаючи стоматологічну допомогу. Крім того люди в Ньюкаслі були визнані найбільш імовірним у Великобританії, витрачати менше, ніж 5 фунтів стерлінгів на місяць на їх внутрішнє здоров’я.

Еббі Bowman від HSA сказав:. “Бюджетування для пальто зими або заміни регулярній стрижці це звичка, що більшість людей сформувалися протягом довгого часу, проте здається, що багато людей ще не сформувалися ж гарна звичка, коли мова йде про здоров’я У важкі Financial Times, це більш важливо, ніж коли-небудь для людей, щоб скласти витрати на їх здоров’я, щоб допомогти гарантувати, що вони залишатися у формі, здоровим і на роботі.

Вона додала: “Бюджетування для здоров’я набагато простіше, ніж люди можуть подумати, а також можуть перешкоджати пристойний рахунок або перерву в роботі, проблеми зі здоров’ям, повинні продовжити або залишитися непоміченими протягом невеликого Ціна за тиждень, люди можуть розподілити вартість повсякденному здоров’я, с. Здоров’я касового плану від HSA. Так, що робить внутрішнє здоров’я пріоритетом на 2009 рік, насправді може забрати деякі фінансові біль. ”

Heath Lambert з’єднується з MedicAlert

Клієнти медичного страхування може бути на краще не тільки в їх життя і благополуччя, а й у житті інших людей, шляхом отримання політику страхування життя від постачальника страхування життя.

Незалежним страховим брокером, Heath Lambert Група оголосила, що запускає нову програму страхування з MedicAlert, яка забезпечує ідентифікацію рятувальні системи для людей з уже існуючих медичних умов і алергії. Програма, яка є частиною Heath Lambert унікальна пропозиція страхових послуг і була розроблена спеціально для людей, які живуть з захворюваннями, інвалідністю і алергії, і їх сім’ям, опікунам та прихильників MedicAlert.

Di Caplehorn, молодший директор в Heath Lambert, esaid: “Ми розуміємо, як важко це може бути для людей, що живуть з захворюваннями, для отримання страхового покриття. У результаті ми працювали з медичним благодійним та андеррайтерів протягом багатьох років, щоб створити наш унікальний сервіс Страхування, присвячених конкретним потребам страхування. Так що це здорово працювати з MedicAlert як тепер ми можемо досягти ще більшої кількості людей і дати їм можливість користуватися спокій, знаючи, що вони можуть отримати страхове покриття, яке спеціально для них. ”

Щоб політики ще краще для тих, хто приймає його, пожертвування будуть спрямовані на MedicAlert, для кожного політика, яка виймається.

Саїд Джеффрі СОТ, посол з MedicAlert, на закінчення сказав: «Я радий підтримати Унікальний продукт страхування Хіт Ламберта. Це дуже важливо, щоб люди, які мають захворювання можуть домогтися справедливого страховий продукт, який дозволить їм жити своїм життям більш приємно. Я сподіваюся, що багато членів MedicAlert виграють від цієї схеми. “