HSA доступне медичне страхування

З вартість життя постійно на підйомі у Великобританії багатьох людей і сімей знаходять вони змушені зрізати кути на речі, які вони ніколи б не мріяв. Питання охорони здоров’я та пов’язаних з ними продуктів була одним з секторів, нещодавно постраждали від копійки пріоритетів утиск середньої робочої родини.

Всі інші проблеми відійти на задній план, коли ваше здоров’я виявляється під питанням, і тому вони повинні, маючи це на увазі, звичайно, ніколи не слід йти на компроміс на їх здоров’я і життя їхніх близьких. На жаль, останні дослідження, проведеного медичного страхування HSA показали, що це не відповідає дійсності. Сумно 25% працюючих дорослих утрималися від відвідування стоматолога просто тому, що витрати занадто високі!

Щорічний стоматологічний Огляду 2008 року, який сумніву перерізі майже тисячі споживачів по всій країні показало, що понад 25% вважають, піклуючись про їхнє здоров’я порожнини рота була недозволена розкіш! Коли все стає настільки щільний, що догляд за рот і його зміст було визнано варіантом і не є суттєвим? Можна було б помилюся, якщо вони думали, що це було явище, бив тільки соціальна еліта, наприкінці кінців не NHS пропонують послугу, яка є одночасно підходящими і доступними? Для тих, задавати такі, Відповідь проста: ні! Річард Галлея представник HSA заявили, що їх результати прийшли “незабаром після того, NHS показала, що півмільйона менше дорослих відвідують” “стоматолога, ніж два роки тому». Що викликало таке різке падіння ніхто, здається, остаточно впевнений, це може бути пов’язано з тим, що вартість знаменитості емуляція способу життя не залишає коштів на предмети першої необхідності, такі як витрати на охорону здоров’я.

На додаток до вище заклопотаність, є те, що непристойно 27% споживачів у дослідницькій групі щосили намагався знайти стоматолога NHS. Якщо то це те, що впливають на середній Джо, що можна зробити, щоб полегшити ситуацію? Замість того, щоб вважати, що потрібно просто зосередитися на вихованні важче своїх заощаджень, які, якщо бути чесним нереальний варіант, оскільки вони вже перевищено на всіх чотирьох своїх кредитних карт! Більш реалістичним і доступним варіантом є те, що медичне страхування, як правило, прийнято, щоб покрити або вносять великий внесок у витрати як стоматологічні процедури.

На більш конкретному фронті, HSA стоматологічного страхування планує починаючи з усього за £ 1,70 на тиждень, які, безсумнівно, запропонує вам душевний спокій, що, коли ваш 6 щомісячні чи щорічні перевірки відбувається навколо вашого підковдри забезпечить “100% гроші для підтримки здоров’я стоматологічні “, який включає в себе” огляди, рентгенівські промені і відвідування гігієніста “в ваш річний ліміт, який, звичайно, викладені вами, коли ви берете ваші політики. Крім того, HSA забезпечить “75% повернення грошей для стоматологічних рахунків лікування, такі як пломби, мости і коронки” знову річний ліміт буде обговорена вами, коли ви робите ваші програми. Якщо ви шукаєте для отримання підходящої кришки для всієї родини, то доступність буде дуже важливо, особливість, яка HSA склало, що охоплює “всі резиденти дітей віком до 18 років можуть бути покриті за рахунок всього за £ 1 на місяць додаткових ». У разі аварії в результаті чого зуби, яким заподіяно збиток ви будете покриті для лікування потрібно.

Перед підписанням будь-якого постачальника медичного страхування дуже важливо, ви читали винятків не робити цього може зробити весь нульової політики та порожнечі, по суті трата ваших грошей! У разі HSA має сенс відзначити, що обидва “раніше існуючих умов та косметичної стоматології / процедури не поширюються”, так що якщо ви шукаєте, щоб просто зробити вашу посмішку яскравіше і сподіваються ваше супровідний-план буде забрати вкладку ви знову будете витрачати свої гроші.