Highmark фонд підтримує розширення оздоровчих ініціатив для сімей графства Allegheny

Highmark Blue Cross Blue Shield Гранти надають доступ до програм медичної освіти

23 жовтня 2008

Піттсбург ý Highmark фонд нещодавно отримав $ 322 700 до двох некомерційних організацій в Allegheny County для підтримки розширення програм, які надають доступ до медичних та оздоровчим центром і освіти для сімей. Гранти отримають оздоровчий освітньої ініціативи для недостатньо дітей і дорослих і допологової і програми раннього дитинства, підготовка для майбутніх мам.

Важливо, щоб людей різного віку мають доступ до ресурсів, які можуть допомогти їм навчитися жити здоровим способом життя, сказав Івон Кук, президент Highmark Foundation. Ці програми надають такі необхідні можливості для недостатньо сімей в регіоні Піттсбурзі брати участь в оздоровчих освітніх та навчальних курсів.

Наступні грантів було виділено під загальним здоров’ям Highmark фінансування Фондом категорію, яка зосереджена на вирішенні чотирьох ключових областях, як охорона здоров’я заклопотаність догляд: хронічні захворювання, інфекційні захворювання, здоров’я сім’ї та систем обслуговування.

про центри для здорового серця і душі
2007 оцінка чотири громади Піттсбурга ý Бреддок, Центральна Північна сторона, Beltzhoover і пагорб району ý показав низький рівень фізичної активності, високий рівень діабету, дитячого ожиріння та тютюнопаління серед дітей та дорослих в регіоні. Існує також відсутність сімейної оздоровчі процедури і програми санітарної освіти, щоб навчити, як для лікування або профілактики стану, перш ніж стане хронічним або некерованим.

Центри для здорового серця і душі отримала $ 246 000 протягом трьох років для підтримки розширення здорової людини, сім’ї та громадського оздоровчі ініціативу, щоб забезпечити жителів у чотирьох вищезгаданих громад, що мають доступ до можливості участі в організованих оздоровчих заходів щодо поліпшення їх здоров’я звички . Програма представляє собою 18-тижневого зміцнення здоров’я, профілактики захворювань і духовній основі ініціативу, що складається з трьох навчальних програм: фітнес та харчування, діабету та молодіжний корпус.

Програма в даний час поставляються в нижню сторону Півночі, Wilkinsburg і ​​East Liberty громад і досягає більш ніж 700 осіб. Розширена програма, як очікується, обслуговувати 500 нових людей щороку, досягши 1500 осіб до кінця гранту.

про долині Огайо лікарні загального профілю Фонд
Експерти здоров’я жінок рекомендують жінкам почати допологової догляд протягом перших трьох місяців вагітності. Приблизно 25 відсотків від 14249 народжень у Allegheny County є жінки у віці до 24, більше 18 відсотків цих молодих мам не отримують допологову допомогу, чи не буде відкладена до кінця першого триместру.

Ohio Valley General Hospital Foundation отримала $ 76 700 протягом трьох років, щоб встановити міцніє Healthy Families: Кращий старт програми з низьким рівнем доходів, незастрахованих, застраховано недостатньо і недостатньо майбутніх матерів. Допологової та раннього дитинства програма спрямована на поліпшення якості життя для незастрахованих підлітків, жінок з низьким доходом і їхніх дітей у долині Огайо.

Кращий старт програма буде зосереджена на зниження ризику (наприклад, усунення впливу зловживання алкоголем, тютюном і речовини) для запобігання або зменшення несприятливих результатів та здорового способу життя спосіб життя через освіту. 24-сесія Програма включає в себе один-на-один взаємодії з лікарем, медсестрою або акушерські педагог і лікар-дієтолог та інтерактивних сесій групи. У рамках програми планується залучити 100 жінок до участі з моменту народження до досягнення дитиною віку двох років.

про Highmark Фонд
Highmark Фонд, створений в 2000 році як філія Highmark Інк, є благодійною організацією і приватним фондом, який підтримує ініціативи та програми, спрямовані на поліпшення здоров’я населення. Місія фонду полягає в поліпшенні здоров’я, благополуччя та якості життя для людей, які проживають в громадах Пенсільванії обслуговується Highmark Інк Фонд нагород два типи грантів: Highmark Здоровий High 5, яка включає в себе орієнтацію на здоров’я і благополуччя дітей в області фізичної активності, харчування, почуття власної гідності, залякування і скорботи, і свої традиційні чотири області загальне увагу здоров’ю, які включають в себе хронічні захворювання, інфекційні захворювання, здоров’я сім’ї та систем обслуговування. Де це можливо, фундамент виглядає для підтримки науково обгрунтованих програм, які впливають на кілька повітів і спільну роботу по залученню додаткового фінансування для досягнення відтворюваних моделей.