HGV довгого водіння відстані – норми і правила

Міжміські HGV – вантажний автомобіль – водіння (або тепер офіційно називається LGV – Великий вантажного транспортного засобу – як воно було змінено, оскільки не всі країни в Європі є слово для важких) колись масово популярних і затребуваних занять. Не так популярні в даний час, але все ж загальний кар’єри, HGV водіння може бути надзвичайно корисним, але і надзвичайно обтяжливим.

Окупація часто критикують, як це можна бачити, у найзагальнішому вигляді, як просту роботу рейндж, де водій сів весь день, кожен день, їхати назад і вперед між складами. На те, щоб бути чудовим водієм HGV вам потрібно багато терпіння, великої кількості енергії, бути самостійною закускою і може бути ефективним єдиним працівником. Окремо ці риси можна знайти серед великої кількості людей. Разом однак, ці риси в людині, вкрай важко знайти.

Щоб керувати HGV, в нормальній ліцензії автомобільному не вистачить і спеціальної ліцензії HGV не потрібно. Розділена на дві категорії – N2 і N3 – який з них ви виберете, залежить від типу HGV ви можете управляти. Маючи ліцензію N2 дозволяє власникові управляти транспортним засобом, який має максимальну дозволену маса (МАМ) від 3,5 тонн до 12 тонн, а N3 дозволяє МАМ більше 12 тонн. Якщо у вас є ліцензія, ви можете керувати відповідного транспортного засобу негайно. Отримання ліцензії однак, трохи складніше. – Ліцензії HGV може коштувати до £ 2000 залежно від ліцензії ви виберете. Однак, є два основних способи йти про отримання ліцензії HGV.

Перший варіант буде платити за це самостійно. Просто і зрозуміло. Взяти кілька уроків, є тест і отримати ліцензію.

Другий варіант, який спонсорується. Багато транспортних компаній візьме на себе люди, які в даний час не мають ліцензії HGV, але хочуть, навчити їх і покласти їх через їх випробувати абсолютно безкоштовно – з угодою, що знову кваліфікованого водія залишиться з підприємством на строк від 12-24 місяців. Це ідеальний варіант для багатьох людей, якщо ви можете отримати спонсорство. Ви отримуєте повне навчання, ліцензію і гарантовану роботу протягом 12 до 24 місяців. Недоліком є ​​те, що робота, ймовірно, буде дещо основний (простий краплі між двома компаніями), який є, де чек випробувати себе, перевершує – ви можете вибрати, ким ви хочете працювати, і які роботи ви хочете прийняти. Єдиним інших питань тут є те, що вам потрібно купити свій власний HGV – які можуть коштувати близько £ 40 000, а також ваше власне страхування HGV, які можуть бути надзвичайно дорогим.

Страхування витрат мудрий HGV страхування цілому набагато дорожче, ніж ван страхування. Вантажні автомобілі стоять набагато більше і може доставити набагато більше пошкоджень в результаті нещасного випадку теж.

Зарплата мудрий, HGV водії можуть очікувати, щоб заробити від £ 9 – £ 12 на годину для співробітників агентства і понад £ 22000. Звичайно, потенціал, щоб заробити більше завжди доступні і багато водіїв HGV заробляють більше £ 30 000 на рік, а також будь-які більш-раз, коли вони будуть працювати.

На додаток до грошової вигоди, багато водіїв можуть побачити різні місця в одному диску. Наприклад, європейські драйвера HGV можна побачити кілька країн за один раз в той час як водій HGV в Америці можуть відвідати різні стани в одну поїздку.

У той час як робочі години залишають бажати кращого – рано вранці і пізно вночі регулярно відбуваються – переваги може бути фантастичним і робота ідеально підходить, якщо у вас є любов до водіння.