HealthAmerica верхньої медичного страхування в США

EasyToInsureME

HealthAmerica і HealthAmerica Advantra місце серед топ-20 американських планів в галузі охорони здоров’я

комерційні HealthAmerica і Medicare Advantage планів серед вершин у націю за якість і сервіс на Ю. С. ньюс & World Report / NCQA “кращий Здоров’я Америки планує 2008-09” список

Харрісберг, Піттсбург, Пенсільванія – 10 Лис 2008 – ОПЗ HealthAmerica автора, POS, і плани Medicare Advantage увійшли до числа топ-20 країни кращих комерційних і Medicare плани в галузі охорони здоров’я відповідно до спільного ранжування за Ю. С. ньюс & World Report і Національний комітет щодо забезпечення якості (NCQA). Національно, HealthAmerica посіла 12 місце серед 287 комерційних планів; Medicare Advantage HealthAmerica за планом, Advantra, займає 18-е серед 216 планів на національному рівні.

HealthAmerica і HealthAmerica Advantra зарахували до одного з топ-50 найкращих планів в галузі охорони здоров’я в США Новини / NCQA “Краща Здоров’я Америки Плани” список * щороку з 2005 року.

“Для нас велика честь бути визнаний одним з кращих планів в галузі охорони здоров’я в країні”, сказав Кірк Є. Ротрок, президент і головний виконавчий директор HealthAmerica. “Ми орієнтовані на надання найкращої якості і сервісу, тому ми раді бачити наші зусилля визнані NCQA, США Новини та World Report, і, найголовніше, наших членів і наших клієнтів”.

Національний комітет із забезпечення якості та Ю. С. ньюс енд уорлд ріпорт співпрацював ранжувати найбільші комерційні, Medicare, Medicaid і планах здоров’я нації. З’являється Середа 17 листопада питання про Ю. С. ньюс і на його сайті www.usnews com / healthplans

HealthAmerica і рейтинги Advantra засновані на їх Охорона здоров’я Ефективність даних та інформації Set (HEDIS ®) ** 2008 балів і результати оцінки споживчих охорони здоров’я і постачальник систем (CAHPS) опитування членів. HEDIS являє собою набір стандартизованих заходів реалізації, що охоплює ефективності медичної допомоги, профілактики, лікування і задоволеність клієнтів. CAHPS є стандартизованого дослідження, в яких члени оцінити якість медичної допомоги та послуг, які вони отримують від лікарів, фахівців, офісних співробітників, і страховики.

У цих рейтингів, HealthAmerica комерційних планів в галузі охорони здоров’я були оцінені вище, ніж у середньому по країні в усіх 15 ключових заходів медичних послуг та задоволеності членів і вище, ніж у середньому штату Пенсільванія в 12 з 15 ключових заходів ***.

Статус ОПЗ HealthAmerica автора, POS, і Medicare Advantage планів «відмінно» від NCQA був також фактор у визначенні США Новини / NCQA “Краща Здоров’я Америки Плани 2008” Рейтинг ****.

Ю. С. ньюс / NCQA “Краща Здоров’я Америки Плани 2008” список складений із заходів профілактики, лікування та обслуговування клієнтів. Ці заходи зведені в якості компаса NCQA учасника ® 2008 *****, який публічно повідомляє порівняльні результати більш ніж 400 комерційних планів в галузі охорони здоров’я охоплює 85 мільйонів американців. Здоров’я планів по всій країні оцінювалися з таких питань, як доступ до медичної допомоги, профілактичні заходи, лікування таких захворювань, як діабет і хвороби серця, а також члени були опитані про їх задоволеності для розрахунку загального показника якості.

* “Америка кращі плани Здоров’я” є торговою маркою США Новини & World Report.

** HEDIS ® є зареєстрованим товарним знаком Національного комітету із забезпечення якості (NCQA).

*** Джерелом для цього дані Якість Compass ® 2008 і використовується з дозволу Національного комітету із забезпечення якості (NCQA). Якість Компас є зареєстрованим товарним знаком NCQA. NCQA є приватною, некомерційною організації спрямована на поліпшення якості медичного обслуговування. 12 заходи: Імунізація дітей (Combo II), а дитині відвідування 3 до 6 років, колоректального раку, спостереження за вагітними, у першому триместрі післяпологовий допомоги, скринінг раку шийки матки, скринінг раку молочної залози, діабет-ліпідний профіль (екран), контроль гіпертонія, холестерин скринінгу для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, рейтинг для всіх охорони здоров’я, у рейтингу здоров’я плану.

**** Національний комітет із забезпечення якості результатів акредитації є: Відмінно, похвально, акредитовані і відмовлено. Відноситься до HMO і POS плани.

***** Якість Compass ® є зареєстрованим товарним знаком NCQA. NCQA є приватною, некомерційною організації спрямована на поліпшення якості медичного обслуговування.

про HealthAmerica
Протягом більше 33 років, HealthAmerica надала рішення користі для здоров’я роботодавців по всій Пенсільванії. HealthAmerica пропонує широкий спектр традиційних та споживчі спрямованого здоров’я страхових продуктів, у тому числі керованої медичної допомоги, HSAs, самофінансування, Medicare відшкодування, негруппових та фармації плани. Обслуговування 12 000 підприємств і більше 660 000 членів станом на 31 грудня 2007 року в Пенсільванії та Огайо, пропонує прогресивні HealthAmerica медичного управління, інноваційні оздоровчі програми, і по всьому штату і національні мережі провайдера. HealthAmerica займає, як один з “Америки Кращий медичного страхування, 2006” США Новини & World Report, його HMO і POS продукти мають “відмінно” акредитацію Національного комітету із забезпечення якості. HealthAmerica має офіси в корпоративних і Піттсбург, штат Пенсільванія, і налічує більше 2200 чоловік в країнах Співдружності.