HDFC Unit Linked пенсійного II

Кожен зайнятий у сходженні по сходах успіху і коли час з вами, просто взяти на мить і подумати, якщо ви хочете жити на власних умовах, навіть після виходу на пенсію, то HDFC Unit Linked Пенсійний план II, знаходиться тут, щоб дизайн і забезпечити після виходу на пенсію дохід на все життя з свободу вибору дати виходу на пенсію. Ви можете максимізувати свої заощадження, вибираючи систематично досліджені і обрані інвестиції, які можуть надає вам видатні інвестицій. Цей пенсійний план також дає Бампер додаток до вартості Фонду в наділенні

Особливості
1). Розподіл активів Option-Ви можете вибрати свій власний інвестиційний план з 7 фондів вибору наведені в варіант розподілу активів під категорію 3AAO варіантів (обережний, помірний, агресивний).
2). Виберіть дату виходу на пенсію-Ви можете зробити ідеальний план для вашого виходу на пенсію років, тому що ви можете вибрати дату виходу на пенсію.
3) обмеження терміну -. Ви можете скористатися цією план мінімальних 10 років і максимум 40 років.
4). Додавання бампер бампер додаток до вартості Фонду у розмірі 50% від початкової annualizes премію в наділенні і на смерть.
5). Вікові обмеження-мінімальний вік вступу становить 18 років, а максимальний вік становить 65 років. При виході на пенсію межа мінімальний вік становить 50 років і максимальний граничний вік становить 75 років.

. 6) Вибір фондах ви можете вибрати будь фонд, з цих 7:
1. рідини Fund II
2. стабільна керований фонд II
3. забезпечити керований фонд II
4. оборонних керований фонд II
5. збалансоване керований фонд II
6. Фонд прямих інвестицій під управлінням II
7. Growth Fund II

Переваги
Цей план надає вам дохід після виходу на пенсію для життя – це означає, що ви можете вибрати премії, страхової суми та датою вашого виходу на пенсію. Наприкінці термін дії страхового поліса, ви отримаєте накопичене значення ваших коштів, які ви можете використовувати під час золоті роки.

Цей план дає Бампер додаток до вартості Фонду про наділення. Ваша вартість фонду буде збільшений на додавання бампер доповнення в межах 50% від початкової річної премії вибрали на початок

Від обраного виходу на пенсію (Vesting) дату, ви отримаєте вартість паїв у вашій політиці. У відповідності з діючими нормами уряду;
Ви можете зайняти до 1/3-ій від спільного посібника при закріплення прав (вартість фонду + Бампер Доповнення) як оподатковуваних податком одноразові грошима, а решту має бути перетворено в ануїтет яку ви можете придбати у нас або у будь-якого іншого страховика.

У довгостроковій перспективі, ключ до створення великих значень зрілості низького заряду управління фондом (FMC). У нас є низький FMC лише 1,25% річних (з вартості фонду)

Якщо Ви ще не вибрали AAO (актив Варіант розподілу), ви можете змінити свій вибір інвестиційного фонду двома способами:
Перемикання: Ви можете переміщати ваші накопичені кошти з одного фонду в інший в будь-який час
Преміум Перенаправлення: Ви можете оплатити ваші майбутні внески до різний вибір засобів, згідно вашої потреби

Ви можете сплатити Вашу премію або щомісяця, раз на півроку або раз на рік. У вас також є ряд зручних варіантів оплати Преміум авто

Податкові пільги згідно із статтями 80CCC із Закону про прибутковий податок 1961 року в залежності від містяться в ньому положень.