Geico страхування і страхування 21-го століття оффлайн та онлайн порівняння

Коли справа доходить до страхування автомобіля, Geico і 21-го століття в значній мірі добре відомі. Geico вважається великим, і це багато в чому завдяки їх масивні маркетингові кампанії. Справді, навіть якщо людина шукає авто страхування не може підписати контракт з Geico, він або вона буде майже завжди отримати цитату від них просто тому, що бренд згадати.

З іншого боку, 21-го століття має дуже гарний слоган: «Ви живете в 21 столітті. Хіба це не про час вашого автомобіля страхова компанія приєдналася ти там? “Це дає потенційному клієнту негайно відчуваю, що він підписанні з носієм, який розуміє захист автомобіля і проблем у сучасному світі.

Маркетинг осторонь, хоча, який є кращим носієм?

Geico страхування: присутність в Інтернеті, в автономному режимі роботи користувачів

Як Geico така величезна компанія, це не дивно, що його веб-сайт також дуже великий і докладний. На сайті є зручний, легко орієнтуватися, забезпечує гарні умови, щоб отримати безкоштовний швидко цитатою, і має відмінну систему онлайн, де ви можете пред’являти претензії. Там також багато інформації ви можете прочитати на їхньому сайті щодо інших видів покриття, такі як страхування від повені, за кордоном охоплення, кондо політики, і багато іншого!

Offline, відгуки користувачів про Geico є змішаними. З хорошої сторони, люди вважають, що перевізник надає дуже конкурентними цінами, пропонують відмінне обслуговування клієнтів, і що їх претензії були вирішені швидко. Тим не менш, є люди, які скаржаться, що це кошмар, коли ви починаєте робити заяви. Ті, для Geico стверджують, що все, що пише в дрібний шрифт. І тому, якщо ваш договір не передбачає покриття для певної речі, то ваші претензії на які не будуть оплачені. Звичайно, багато хто стверджує, що у них є обгрунтовані претензії і просто не платять.

21-го століття страхування: присутність в Інтернеті, в автономному режимі роботи користувачів

Що стосується їх веб-сайт, 21-го століття, схоже, трохи на простий стороні. Тим не менш, почати натиснувши навколо, і ви скоро в кінцевому підсумку на необхідну Вам інформацію. Це просто, щоб отримати цитату, вони надають і інші види політики (землетрус, повінь, домовласників і т.д.) і вони також пропонують гарну можливість, щоб зробити онлайн претензій.

Offline, є один негативний момент, який тримає на резонуючі в ході нашого дослідження: багато хто з них незадоволена їх обслуговування клієнтів. Справді, багато хто скаржиться, що зациклюватися на (!), А в середині того, щоб просити цитату або подання позову.

З хорошої сторони, багато хто згоден з тим, що компанія вірна своїм стверджують, що вони пропонують більш низькі ставки на страхування автомобіля.

Як у кожного своє унікальне положення, важливо, що ви робите великі дослідження перед підписанням з будь-яким постачальником послуг страхування автомобілів. Для початку, дати Geico і 21-го століття зателефонувати і запитати за безкоштовною консультацією і подивитися на себе, як їхні агенти ставилися до тебе. Як тільки ви отримаєте цитату, не забудьте порівняти їх по пунктах. Не просто подивитися на розмір внеску, але від того, що він насправді покриває.

І останнє, але не менш важливо, це може бути утомливо, але прочитати дрібний шрифт!