Geico домовласників страхування – Як уникнути потрапляння зірвав і отримати найкраще справу

Будь ви тільки покупка і страхування свій перший будинок або думати про перехід на нову компанію, як Geico за страхування житла, є кілька простих, перевірених порад, ви можете слідувати, які гарантовано зменшити свої премії, щоб ви платили найменшу кількість можливих !

перший давайте переконався, що ми знаходимося на тій же сторінці

Ми беремо на себе страховий поліс будинку, щоб переконатися, що ми покриті в разі великих лих, як пожежі, повені, землетруси, серйозних травм з гостем, а також більш дрібних питань (в порівнянні), як крадіжки, псування майна і т.д.

Є пільги для йти з більш великою компанією, як Geico, але ви повинні знати деякі важливі речі, які впливатимуть на політику.

Справжня трагедія життя – як мій кращий друг втратив все, що мав на годину

Мій близький друг недавно випробували урод електричного пожежі в підвалі свого будинку.

Ви бачите, пристрій захисту від перенапруги було коротке замикання (без видимих ​​причин) і викликав пожежу, яка розповсюдилася по всьому будинку. На щастя, він і його сім’я не були в цей час вдома, але всі вони володіли був зруйнований! У них не було місця, щоб жити. Ні одягу. Абсолютно нічого.

які шанси на те, як це відбувається з кожним з нас?

Статистично шанси невеликі, але це значною мірою гарантують, що ці речі * буде * трапитися з кимось, і саме тому ми всі повинні мати право покриття!

На щастя, страховий поліс мого друга не тільки покриті повне відновлення їх будинки і заміна їх особисті речі, а й дав їм тимчасове місце, щоб жити в той час як їх будинки були відновлені!

економити гроші, переконавшись, що ви маєте право Політика

Крім “великих лих”, що всі ми знаємо, що ми повинні бути захищені від (як вогонь, матеріальний збиток і т.д.) є одна область, що 80% домовласників і зневаги прийняти неправильне рішення на … їх майно покриття!

Як переконатися, що ви не витрачаєте грошей на майно покриття

Найкраще, що ви можете зробити, це короткий список ваших володінь поряд з ціною, яку ви заплатили за них. Важливо: я кажу “швидко”, тому що люди отримують перевантажені, відкладемо, і ніколи в кінцевому підсумку робить його. Повірте мені – з 30 хвилин, щоб зробити це дійсно може заощадити гроші на вашу політику Geico!

Не хвилюйтеся спочатку про перерахуванню окремих елементів – просто брила ваше майно за категоріями. (Тобто меблі – $ 15,000.00, електроніка – $ 3,000.00, одяг – $ 2,000.000)

Ви отримуєте ідею …

Просто зробіть невеликий список на перший і коли ви не впевнені на ціни роблять все можливе, щоб оцінити.

Потім треба скласти ваші цифри та перевірки їх за поточною страховий поліс. Якщо ви повинні були втратити ці володіння сьогодні буде ваша політика буде достатньо, щоб покрити їх? Більшість людей вважають, що вони платять занадто багато для покриття вони не потрібні!

Пройшовши через це вправа дасть вам конкретну інформацію можна зробити, щоб ваш представник Geico, щоб переконатися, що ви отримаєте кращу пропозицію.