GAP страхування автомобіля вам це потрібно

Що таке GAP страхування автомобіля і, як ви знаєте ви справді її потребує? GAP страхування автомобіля, як і багато інших видів страхування не є обов’язковим. Тобто, що можна, звичайно, придбати новий автомобіль без зазору страхування автомобіля, однак, ви могли б залишаючи себе відкритим для деяких втрат, якщо ви не купите його. Читайте протягом більш порад, щоб краще зрозуміти, чи потрібно вам GAP страхування автомобіля або ви можете пропустити його.

GAP страхування автомобіля покриває різницю між ринковою вартістю вашого автомобіля і вашої суми кредиту. Чи не є два ж, запитаєте ви. Не обов’язково. Бачте, момент, коли ви ведете свій автомобіль від партії вона знецінюється, або втрачає цінність, відразу і досить значно. Припустимо, ви купуєте новий автомобіль і заплатити $ 25 000 за це. У середньому автомобіль буде знецінюватися принаймні, 20% відразу після виходу з дилерів. Це означає, що ваш новий автомобіль тепер коштує всього $ 20 000. Що станеться, якщо ви потрапили в аварію незабаром після покупки? Навіть якщо у вас є повне страхове покриття, у тому числі всеосяжний і зіткнення, ваш страховий поліс буде як і раніше охоплюють тільки ринкову вартість автомобіля. На жаль, навіть при тому, що ринкова вартість страхового поліса і тепер коштує всього $ 20 000 ви ще довго в районі $ 25 000 за автомобіль. Без зазору страхування автомобіля ви застрягнете покриття, яке додатково $ 5000 на свій власний.

Знайте, що не всі політики розрив страхування автомобіля такі ж, і це головне. Наприклад, деякі політики розрив автомобіль страховка покриває збитки в результаті крадіжки і нещасних випадків, але не все так що не забудьте поставити питання, що стосуються, що конкретно криється в політиці, перш ніж приймати його.

Як правило, GAP страхування автомобіля є гарною ідеєю, якщо ви збираєтеся придбати новий автомобіль і стурбовані тим, що ви не були б в змозі покрити різницю між ринковою вартістю та сумою, яка була б кришку, C & C політики. Знайте, що розрив страхування не доступні для більш старих транспортних засобів у більшості випадків.

У той час як ви, звичайно, не зобов’язані здійснювати страхування автомобілів розрив ваш кредитор або дилера, він може допомогти вам, щоб відпочити легше знаючи, що ви не будете застряг через тисячі доларів на автомобіль склав в тому випадку, якщо ви страждаєте аварії або крадіжки незабаром після покупки.

Важливо також розуміти, що якщо ви фінансувати ваш автомобіль через дилерську зазвичай можна оформити страховку автомобіля розрив під час покупки, однак, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку платити більше за політику, ніж якщо ви просто взяв його з вашої звичайної агента Автострахування.

Перед витяганням GAP страхування автомобіля, завжди не забудьте перевірити вашу існуючу політику, щоб з’ясувати, розрив страхування, можливо, вже містяться в цій політиці. Ви ніколи не знаєте, може, і немає необхідності купувати додаткове політики взагалі. Якщо він не включений, подумати про те, чи є ціна розриву страхування варто було б компроміс не турбуватися, якщо ви потрапили в аварію і не може дозволити собі платити різницю між ринковою вартістю та охоплення з кількістю регулярні політики.