FSA закликає до більшого регулювання порівняння сайтів

Недавня популярність сайтів порівняння цін призвело до міста сторожовий планує переглянути регулювання цих сайтів, зокрема сайти страхування порівняння для забезпечення споживачів не купувати продукти, які не підходять для їхніх потреб.

Управління з фінансових послуг (FSA) стурбовані тим, що спосіб порівняння wesbites, таких як OnlyFinance, продають страхові поліси, такі як страхування життя і страхування автомобіля, становить давати поради споживачам.

Іншим аспектом є чи допущення деякі порівняння веб-сайти використовують в якості основи для котирування вони надають на, може призвести до споживачів вивезення непридатних політики. Британська асоціація страхових брокерів (Biba) випустило попередження, що існуючі правила, що регулюють сайти з даних, оскільки вони були введені в силу до початку порівняння сайтів.

Страхові брокери повинні регулюватися перш ніж вони можуть дати пораду на продукти, до цих пір веб-сайти можуть вибрати і організувати політику для споживачів без дотримання цих же, високі стандарти.

Згідно Biba, третина клієнти не знають, що база веб-сайтів порівняння котирування вони дають клієнтам на припущеннях, його попередження, що якщо правила, що стосуються веб-сайтів не були оновлені найближчим часом може стати клієнтами пов’язані в політиці, які не пропонують пакета або ціну, яка їм підходить найкраще.

Biba проводиться дослідження, яке показало, що більшість людей, які шукають сайти порівняння не вважають це ясно, що відмінності між політикою. 6% користувачів сайт порівняння думав, що подробиці того, що покрито, і не поширюється, кожним страховиком були чітко пояснені. 93% людей, передбачається, що ці веб-сайти були INA регулюється аналогічним чином до страхових посередників.

Обговорення, яке необхідно було, як ці сайти повинні регулюватися, і ким. Ерік Гелбрейт, виконавчий директор Biba сказав: “Нинішні правила FSA були написані до зростання агрегатор сайтів. Я вважаю, що регулятор повинен тепер знову подивимося на розробку більш відповідні правила, щоб гарантувати, що споживачі в даний час надається належної захистом.

“Є ще дуже багато людей увійшли в систему і прийняття рішення, заснований виключно на ціну, а не політика захисту вона дає їм, і, можливо, купують за недоречну політики”.

Багато людей шукають ці сайти для легкових автомобілів і мікроавтобусів страхування, дешеве страхування життя або кредити і зробити швидкий і необізнаності рішення про їх фінансах. Можливо, це стільки вини споживача, порівняння сайтів. FSA зазначила, що вона заглянула в регулюванні порівняння сайтів перш, але був планує розглянути те, яким чином вони управляються після цих висновків Biba.

Кодекс поведінки для інтернет-сайтів порівняння був запропонований торік, який би уточнити, скільки на ринку була покрита цими сайтами і які компанії вони працюють разом. Дозвіл Фонд провів дослідження, які показали часто було незрозуміло, яким споживачам продукти, які вони були запропоновані і рекомендовані вплинули комерційні угоди.

MD з Confused.com, Дебра Вільямс, погодилися, що FSA правила, які в даний час існують, не підходять, і вона дуже хоче, щоб нові правила бути введені. Якщо веб-сайти порівняння були управляти так само, як і страхових брокерів клієнти могли більше віри в раду, яка вони дані.

Однак доктор медичних наук Gocompare.com, Хейлі Парсонс, не вірить більше сни нормативних документів потрібно, вона сказала: “Усі головні місця порівняння страхування вже затверджена і регулюється FSA, як і страхові компанії і брокери, які з’являються на них.

“Веб-сайтів порівняння цін були силою добра з точки зору прозорості та дозволяючи споживачам перевіряти їх оновлення премії проти, зазвичай, близько 50 інших страховиків.”