FAQ страхування

Які цінності можуть бути застраховані?

Практично, будь-які значення. Існує висока ймовірність того, що буде страхова компанія на будь-яку тему страхування. Природно, це гарантує, за певну плату. У той же час, у більшості людей, а аналогічні вимоги: щоб застрахувати автомобіль, нерухомість, здоров’я, життя або іншого майна, на надзвичайній ситуації.

Якими загальними вказівками страхові компанії зобов’язані керуватися?

Більшість аспектів страхування покривається законами даного штату. Основним винятком з цього правила є страхування здоров’я працюючого. Це відноситься до області федерального права, зокрема, до закону про пенсійних доходів працівників з 1974 року. У випадку, якщо у Вас виникли питання в страховому полісі, або на дії страхової компанії, в першу чергу ознайомитися зі змістом тексту самої страхової документ більш уважно. Якщо з якоїсь причини двозначності залишилася, зверніться в страхову компанію для отримання роз’яснень. Якщо і це не допомогло, буде у кого спитати поради у юриста чи фахівця в галузі управління у справах страхування даного штату. Це треба мати на увазі: якщо він Вам видається, що страхова компанія зізналася про тебе несправедливо, не виключено, що закон з’явиться на вашому боці. Важливо, що практично у всіх штатах закон швидше на стороні клієнта, ніж чим у страховій компанії.

Чи можна довіряти страховим агентом повністю?

Може бути, не варто покладатися на обіцянки агент необачно. Корисно також вимагати письмові пояснення заяви агента від компанії на фірмовому бланку. Це особливо важливо для уточнення розмірів страхування. Агент не далеко не завжди складаються на постійну роботу в страховій компанії, і в той час як ви будете йти пред’явити вимогу, ваш агент може вже не бути зареєстрований в її рядах. У цілому, як агент прагне продати даний страховий поліс, він, швидше за все схильний сказати вам, що ви хотіли б від нього почути, щоб переконати його зробити покупку. Але якщо дійде до конфлікту в компанії, вам допоможе навряд чи на аргумент, що ви поклалися на усні заяви агента, які розійшлися від змісту письмового політики. Якщо ви купуєте досить дороге страхування, або якщо ви не можете зрозуміти те чи інше положення тексту в області політики, звертаються за допомогою до адвоката, щоб уникнути прикрих помилок.

У який момент можна вважати себе застрахувати?

Як правило, клієнт вважається застрахованим тільки після його твердження підтверджується також страховий поліс буде опублікована. Деякі страхові компанії вимагають від клієнтів аванс подачі заяви. Таким чином, у разі відмови у виписці суми гроші будуть повернуті вам.

І якщо я спізнився з оплатою?

Більшість страхових полісів надає пільговий термін, протягом якого ви можете надати необхідну суму і тим самим запобігти страхування перерви. Від страхової текст переконатися, що це пільговий період. Більше того, навіть якщо в політиці він нічого не сказано про цей термін, може бути передбачено законом ваших співробітників. Про це можна дізнатися в управлінні страхуванням персоналу.

Як страхові суми виплачуються швидко?

Законодавство більшості держав передбачає грошові виплати страхових компаній протягом певного періоду, як правило, від 30 до 60 днів. Зазвичай страхова компанія яка затримує оплату або відмовляється оплати без вагомих на те причини, порушує існуюче зобов’язання вести бізнес чесно і сумлінно. У цьому випадку ви можете отримати від компанії не тільки завдяки вам за законом гроші, але, напевно, як додаткову суму у вигляді покарання за порушення законів. Але добитися компенсації від страхової компанії, ви повинні почати проти нього судовий позов, і це може вимагати значних витрат часу і грошей.

Чи можу я застрахувати колекцію старовинних монет і старовинні меблі, картини, скульптури?

Так, ці об’єкти можуть бути застраховані за спеціальною угодою сторін та за умови надання документів компетентних органів про їх оцінку.

Чи слід проводити фотографування власності при страхуванні формування контракту?

Кількість клієнтів на ньому малювати і вважати, що дана процедура повинна бути обов’язковою в незалежності від вартості об’єктів, щоб уникнути можливих розбіжностей при проведенні розрахунків.

Чи є можливість застрахувати майно без огляду фахівцем?

Укладання договорів страхування структур (дач, заміських будинків), коштує 30 000 доларів США, а також квартири проводиться без огляду. Укладання договорів страхування структур у вартості від 30 000 доларів США до 50 000 доларів США здійснюється без огляду, але з наданням фото застрахованого майна. Структури вартістю понад 50 000 доларів США застраховані обстеження.