FAQ по покупці страховки для Вашого автомобіля

Починаючи з надмірною швидкістю до покупки окремої політики для підлітків водій, який займається авто охоплення часто заплутаною, складною, і це також включає в себе багато грошей, які будуть витрачені не даремно. Тим не менш, ви не можете піти навколо нього, як це юридична вимога в більшості штатів і корисний інструмент, щоб дати Вам душевний спокій, коли мова йде про дорожньо-транспортних пригодах. Звичайно, може здатися, що брудна робота, і ви не хочете витрачати на це час. Але що, якщо є простіший спосіб отримати ваше авто застраховане без всяких клопотів ви боїтеся мати справу з? Якщо ви зацікавлені, прочитати розділ поширених запитань нижче як відповіли страхових експертів, які знають, як отримати правильну політику незалежно від того, що ваша ситуація.

Питання: Чи зобов’язаний я нести страхове покриття при русі моїй машині?

: Майже всі держави мають його як юридична вимога щоб водії могли перевозити авто страхування цивільної відповідальності в якості гарантії, що збиток ви доставити в дорожньо-транспортні пригоди оплачуються. Кожна держава має мінімальну кількість страхуванні відповідальності, що водій повинен носити з його політикою. І навіть держави, які не мають страхування автотранспортних засобів в якості юридичного вимогою зобов’язати водія показати докази того, що він має достатньо фінансових ресурсів для оплати за завдану шкоду. Будь-які інші види страхового захисту, за межами зони відповідальності є чисто необов’язковими і можуть бути придбані щодо ваших особистих потреб страхування.

Питання: Чи є страхування необхідно, перш ніж купувати новий автомобіль?

: Якщо це ваш перший автомобіль, вам буде необхідно мати страховий захист ще до того, відібравши його у дилера. Більше того, якщо ви використовуєте авто кредит для фінансування покупки, Ви можете бути зобов’язані купувати додаткові типи покриття, крім відповідальності. Якщо у вас вже є автомобіль і змінити його на новий або покупка ще один транспортний засіб, у вас є 14-30 днів, щоб повідомити про зміни у вашій страхової компанії.

Q: Як я можу отримати дешеве страхування автомобіля?

A: Порівняйте страхування котирування, щоб бачити те, що інші провайдери пропонують, і якщо з’ясується, що ви переплачуєте – переключити провайдера. Якщо поточні ціни цілком конкурентноздатні в порівнянні з іншими компаніями, побачити, якщо ви, використовуючи всі знижки ви можете вибрати.

При пошуку нового автомобіля, завжди переконайтеся, що марки і моделі ви зацікавлені в надає дешеві варіанти страхування автомобіля. Деякі автомобілі багато дешевше застрахувати, ніж інші, запитайте у свого страхового агента, щоб дізнатися, які автомобілі є найбільш рентабельним із страхового перспективу.

Ще один спосіб отримати дешеве страхування автомобіля, хоча трохи ризиковане, є збільшення франшиз. Збільшивши кількість витрати за свій рахунок ви можете собі дозволити, перш ніж політики помирає ви отримуєте більш низькі премії. І якщо ви за кермом автомобіля старше, яка має низьку ринкову вартість, ви можете відмовитися від зіткнення і всеосяжний охоплення, як це має знос від вартості автомобіля до уваги.

Ви також можете налаштувати кількість охоплення вашої політики несе, хоча експерти не рекомендується зменшити їх до рівня державних мінімумам, як це зазвичай буває недостатньо, щоб заплатити за серйозної аварії.