exposed_ № 1 найбільших і найбільш дорогої помилкою страхового маркетингу найбільш страхових агентів і як AV

Більшість страхових маркетингових методів, а також рішення страхового маркетингу не є ефективними з кількох причин, але одна з найбільших основних причин є основою страхового маркетингу, що страхові агенти намагаються продати на.
Дозвольте мені пояснити.

Більшість частин страхового маркетингу прокляті з прокляттям знань. Тепер я хотів би взяти на себе відповідальність за те, що з цього висловлювання, тому що я думаю, що це дійсно класна ідея, але я думаю, що прочитав про це в книзі.

Ось що я маю на увазі, коли я кажу маркетингу страхових агентів проклята з прокляттям знань: Спробуйте цей тест. Якщо ви чуєте пісню у вашій голові в цьому прикладі ми будемо використовувати Вогник пісні Twinkle Little Star, і ви намагаєтеся натисніть пальцем на столі у розмірі Twinkle Twinkle, і ви не наспівуючи пісню, просто натиснувши мелодія, яка ви можете почути у вашій голові, і спробувати, щоб хтось слухати вас натиснувши на мелодію на стіл, і вони повинні здогадатися, про що ця пісня, що ви натиснувши то Ви будете вражені тим, як вони не можуть зрозуміти, що саме ви вистукувати!

Якщо ви мені не вірите, то спробуйте це прямо зараз, з ким ви с. Скажіть їм, щоб вгадати пісню ви співаєте у вашій голові, але ви будете вистукувати мелодію на столі або стіні або будь-який інший.

Вони засмучуються, намагаючись зрозуміти його, і ви отримаєте розчарування і спробувати натисніть на пісню складніше, повільніше, швидше, м’якше, все, що можна придумати, щоб допомогти їм здогадатися, що пісня, але зв’язку не приходить. Прокляття знань є те, що ви чуєте пісню у вашій голові і намагався передати його за допомогою натискання і вам здається божевільною, що вони не можуть зрозуміти це, але на них ви їдете через як Джек Ніколсон у фільмі в одній Пролітаючи над СОО-Кус гніздо!

Розрив і непорозуміння через реальність, яка, виходячи з власних знань. Ви, страховий агент, знаєте пісню, але вони, як страховий перспектива не в цей момент, і ви намагаєтеся передати знання, натиснувши який, здається, дуже легко і просто вам ще раз, тому що ви можете почути пісні у вашій голові , але ваш страхового маркетингу перспектива не чую цю пісню, тому що вони не мають знання, які у вас є.

Так суть в тому, що страхові маркетинг повинен бути спрямовані, засновану на реальності, яка знаходиться у вашій голові ПЕРСПЕКТИВИ, тому що це їх знання. І завжди пам’ятайте, їх реальність не означає, що це правда, насправді, це може бути просто їх сприйняття, але це їх реальність, поки ваш страхового маркетингу не подолає їх сприйняття.

Так от те, де починається Велика помилка.

По-перше, більшість страхового агента думаю, що є тільки одна реальність. НЕПРАВИЛЬНО!

Правда в тому, існують буквально 2 реалій. Ваша реальність на основі ваших знань. А перспектива є реальність, засновану на їх сприйняття. Більшість агентів страхових dillusioned, думаючи, що їх страхова маркетингу буде працювати з агентами почуття реальності і накласти його на перспективу. Це ніколи не працює.

Занадто багато разів агенти страхування хочу сперечатися і говорити перспектива має неправильні реальності, до якої я не заперечую, але більше питання, Ви хочете бути правими або багатими?

Просто, як натиснувши пальцем Twinkle Twinkle або Зоряне прапор і чекаючи, що хтось здогадатися, що пісня просто слухом Натискайте в Tune (я серйозно, ви повинні спробувати це проста вправа, і вона буде дивувати вас, але Не обманюйте і наспівувати пісню!) Коли ви ринку до реальності у вашій голові ви пояснити, виправдати, і т.д. всі вони засновані на правді та в кінцевому підсумку з нульовим результатом.

ось ще дві реальності маркетингу аналогії.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви будете знати, що я збираюся сказати, чистому справжню правду. Припустимо, ви і ваш чоловік мати аргумент. Ви знаєте, що насправді сталося, а потім ви чуєте, що ваш чоловік думає, що трапилося, і ви швидко зрозумієте, що один з вас не були на тому ж заході!

Тобто той же самий тип, що відключення відбувається з вашою перспективи страхування, якщо ви вирішите використовувати вашу реальність, коли маркетинг вірші їх сприйнятті реальності. І якщо ви дійсно одружені, то ви знаєте, для біса впевнений, що Ви не будете виграти цю битву! (Якщо ваш чоловік з вами не сміятися вголос прямо зараз, тому що ви не хочете, щоб пояснити їм це, бо це призведе тільки до аргументу. Просто повірте мені на це.)

Так, в цілому, в якості страхового агента ви повинні позбавити себе від прокляття знання і положення вашого страхового маркетингу, щоб поговорити з знанням страхового перспективи та реальність і переміщати їх по конвеєру з decesions прийти до єдино логічне завершення яких є отримати ваше страхових послуг і страхових продуктів або!

Я сподіваюся, що ви знайшли цю інформацію корисною і повчальною, а головне я сподіваюся, що ви використовувати її для точних дій, щоб піти і рости ваше агентство.