exposed_ страхування методи маркетингу, які просто не працюють

Страхування методів маркетингу, а також рішення страхового ринку дуже велика тема сьогодні. Особливо в економіці, як сьогодні.

Тому що страхові агенти роблять все можливе, щоб тримати їх на плаву агентства. І страхові агенти готові зробити що завгодно, щоб вижити. Але, хоча стара страхування маркетингових методів, як його просто питання виклику на достатньо людей, використовувати для роботи, але це було Looong час назад. І ці методи страхового маркетингу просто не працюють так більше. Тим не менш, сьогодні, занадто багато страхових агентів до цих пір використовують цю стару маркетингу страхування з кількох причин.

По-перше, ви знаєте, кажучи: якщо ви добре з молотком все здається цвяхом.

І друга причина наполегливості є одним з найбільш чудових рис у всіх починаннях. Подумай про це.

Ми любимо дивитися Олімпійські атлети змусити себе – і тоді за межа. І мати-природа надає деякі з найдивовижніших подвиги наполегливість, наприклад, коли ви думаєте про боротьбу лосося вгору за течією або навіть до водоспадів.

Рада страхового маркетингу виявили під час перегляду літати?

Тим не менш, в який момент це, що сприйняття або видом наполегливості стати прямо дурниці? У який момент страхові агенти повинні розуміти, старі маркетингові консультації страхування і методів маркетингу Дон не працює в новій економіці агентство? Може бути, агенти повинні прийняти на цінний урок маркетингу від мухи.

Ось що я маю на увазі.

Ми всі були свідками того, що я називаю смерть Бій Fly Це коли муха обманюйте себе розуміння того, що скло насправді не існує. Так влітку демонструє неймовірну наполегливість і неодноразово, не перестаючи, наполегливо, майже лояльно, кидається знову і знову до вікна болю (правопис вибрано навмисне) і часто, поки не буде вичерпано, і вмирає від втоми.

ФАКТ: Незалежно від того, як доблесні зусилля, зроблені влітку Суть в тому, бар’єр не збирається поступатися. НІКОЛИ.

Часто, спостереження цього ритуалу змушує вас думати, влітку просто не так яскраво. Вірно?

Будьте careful.Here чому я кажу, що.

Після більш ніж 20 років у цій великій промисловості я був свідком дуже схожа смерть польоту багатьма агентами, хто вперто і наполегливо продовжують спроби зробити те ж саме маркетингу та отримання страхових клієнтів, які використовуються для роботи і, незважаючи на той очевидний факт, він більше не працює, Однак більшість страхових агентів, схоже, вважають за краще продовжувати вдарив головою до вікна біль, ніби ніколи не знаючи, що незалежно від зусилля, вони ніколи не зроблять його через бар’єр.

Більшість агентів страхових попастися в бізнесі зайнятість і волів би вказати пальцем на зовнішні сили, вони не можуть контролювати і звинувачувати інших, а не розвивається і пристосовується до нового світу, страхування в якому ми живемо

Жорсткі слова? Так, але ми працюємо у важкі часи. Я не даю вам пекло. Я просто даю вам правду. Це просто, що іноді правда відчуває себе як у пеклі.

Подумайте про це. Старі методи маркетингу страхової працював тільки тому, що тоді середня людина не ставав бомбардуванню більш 3000 рекламних повідомлень на день! Тепер, багато безладу!

Якщо ви хочете страхового маркетингу методи та поради, що працює сьогодні, ви повинні мати на систематичній основі прориву безладдя, тому що безлад реальний бар’єр і абсолютний кращий і перевірений спосіб зламати безлад страхового маркетингу сьогодні є з декількома каналами впливу ( TM) (MIC), а не тільки типовим підходом стратегії і постійно б’ючи головою вгору у шибку, як муху.

Використання декількох каналів впливу (TM) або MIC посилює ваші повідомлення страхового маркетингу понад конкуренції. Є кілька перевірених принципів маркетингу беруть участь при використанні мікрофону, але один швидкий Одним з них є використання кількох способів спілкування з перспективою, а також дозволяє їм кілька режимів для зв’язку з вами.

Маркетингу свердла для вас зробити.

Подумайте, як ви в даний час намагаються прорватися через безлад, щоб дістатися до вашої цільової аудиторії і запитайте себе. Я роблю саме те, що всі інші роблять і якщо так, то чому б моєї перспективою хочете, щоб я над будь-який інший вибір? А потім запитайте себе, що інші нові методи маркетингу страхування я можу розробляти і здійснювати прорватися і отримати мою маркетингового повідомлення мої перспективи страхування?

Попередження. Чи не бути різними для заради того, щоб різні, але бути різними з метою збільшення вартості ваших перспективах.

Я сподіваюся, що ви знайшли цю інформацію корисною і їжу для роздумів і що ще більш важливо я сподіваюся, що ви іскри в точні дії