Esurance плюси і мінуси

Esurance Інк є одним з автомобілів страховими компаніями в Сполучених Штатах. Esurance продає страхування автомобіля через Інтернет або по телефону, і компанія створила присутністю в 30 державах. Постачальник авто страхування в Лізі GEICO і прогресивним. Це прямі письменників автострахування, а також. В даний час компанія має більш ніж п’ятсот тисяч страхувальників. Компанія запустила свій веб-сайт в 1999 році, і з тих пір він написав особисте страхування автомобіля в різних державах. Esurance був одним з піонерів онлайн страхування автомобіля, а його сайт є одним з перших сайтів, які показують котирування інших провідних страховиків для порівняння.

Esurance може бути відносно новим для цієї галузі порівняно з деякими зі своїх великих конкурентів. Тим не менш, протягом багатьох років компанія розробила інноваційні практики. Компанія також відомий тим, що екологічно чисті. Зелена компанія почала зусилля щодо скорочення споживання паперу, підтримка лісовідновлення, і скорочення викидів парникових газів. Було сказано, що такі зусилля є плюсами для компанії страхування автомобілів.

Esurance: гарне

1. Хороший сайт і швидке обслуговування – Esurance відгуки від більшості клієнтів говорять про зручність веб-сайту. Клієнти вважають, що котирування можуть бути легко отримані. Компанія також забезпечує страхування для власників автомобілів протягом короткого часу. Крім того, досить легко виправити авто політики. Веб-сайт дозволяє страхувальникам, щоб подивитися їх інформаційної політики. Страхувальниками можуть також зручно друкувати тимчасові посвідчення особи страхування. Тим не менш, компанія робить вам поштою реальні карти страхування.

2. Недорогий політики – Ставки страхових внесків до конкурентоспроможний асортимент, хоча і не обов’язково найнижчі на ринку. Як і слід було очікувати, компанія надає вигідні тарифи для водіїв з хорошим послужним водіння.

3. Розклад онлайн-підтримки клієнтів – Більшість Esurance відгуки говорять позитивні відгуки про службу підтримки клієнтів компанії. На думку більшості клієнтів, компанія відповідає на листи і телефонні дзвінки відразу.

Esurance: погано

1. Прихована плата – Одна річ, яка деякий огиду клієнти скаржаться є непоміченими зборів, які утримати інших від отримання страхових продуктів компанії. Цитата не може включати в себе невеликі гонорари, які складаються в оригінальній цитаті. Таким чином, страхові внески насправді трохи вище, ніж вказано на сайті. Є також клієнти, які скаржаться на витрати, понесені від паперових рахунків.

2. Відсутність місцевих агентів – Зверніть увагу, що страхування автомобіля Esurance не має місцевого агента. Компанія працює в Інтернеті і надає послуги онлайн або по телефону. Якщо у вас є проблеми, немає жодного з ваших держави чи міста, який допоможе вам в обличчя. Замість цього, кимось по телефону запитає про ваші проблеми і спробувати допомогти вам. Це все правильно, для деяких, особливо тих, хто знаходить купівлю страхування автомобіля в інтернеті зручніше. Тим не менш, деякі люди все ще воліють старомодний спосіб говорити з агентом, обличчям до обличчя.

3. Проблемні відмови – це часто згадуваних поганий огляд Esurance від незадоволених клієнтів. Вона є спільною для страховиків штрафувати автовласників або водіїв, які скасувати їх страховий поліс, але компанія, як кажуть, гірше покарання, ніж будь-який іншій страховій компанії. Припинення політики може призвести до понести страхувальник сотні доларів втрат. Страхувальниками можуть або повинні залишатися в рамках політики або терпіти фінансові недоліки відмови.