DIY може призвести до збільшення вимог страхування житла

З багатьма сім’ями, шукають способи, в яких, щоб заощадити гроші, кількість людей, що намагаються робочих місць DIY будівлю на свої будинки, різко зросла.

Жалюгідний стан ринку житла поставив багатьох від переїзду в цей момент у часі, тому замість того, переїзд у новий будинок, вони роблять свої поточні житла.

А в ще одній заходи економії грошей, а не викликали в експерта для виконання роботи, велика кількість людей роблять цю роботу самостійно.

Опитування, проведене будинку страхування Sainsbury `s виявили, що дві третини дорослих британців провели певну роботу по їх будинку в останні дванадцять місяців, а не наймати торговця.

За словами страховика, це різке збільшення числа людей проведенні DIY на їх будинки врятував британську громадськість приголомшливі £ 49 млн торік.

Тим не менш, ця економія була означати, що багато тимчасові працівники намагаються знайти роботу і відчайдушно привабливим для людей, які хочуть, щоб зробити роботу на їх власність.

Один наймом професійний будівельник сказав: “Кожен місяць я боюся, що я втрачу свій будинок я взяла в мешканці, але цього недостатньо, мені потрібно працювати для того, щоб повісити на мого будинку ..

“Люди просто не хочуть, щоб робота на даний момент. Підприємства скорочують занадто, зараз не той час, коли багато підприємств збираються виплеснути на повторне потрібним, так що робота майже повністю вичерпався.”

Іншим наслідком зростання популярності DIY є те, що можливість того, що робота здійснюється не професіоналів може піти не так, з можливістю, що фахівці, можливо, доведеться бути покликані, щоб це виправити.

Це може виробити набагато дорожче, ніж ціна найму професіонала в першу чергу. Тому важливо, що будь проведенні DIY на їх домашньої знає, що вони роблять.

Деякі домашніх страхових полісів зробити покриває випадкове пошкодження майна, викликані DIY, але не всі політики покривають це, так що було б гарною ідеєю, щоб перевірити політики перед проведенням робіт на майно.

Джоан Mallon, страхування житла Sainsbury менеджер, попередив домовласників, щоб розглянути питання про прийняття випадкового пошкодження кришки перед проведенням DIY на їхній будинок тільки у випадку, якщо відбудеться найгірше.

“Перевірте, що ви хороші випадково поширюється на пошкодження, і переконайтеся, що ваш страховик буде охоплювати вас, поки ви взяти на себе роботу”, сказала вона.

“Зроби сам це відмінний спосіб заощадити гроші і почуття задоволення, коли робота робиться може бути величезним, тому не руйнують його, піддаючи себе лихо”, додала вона.

Найпопулярніший Домогосподарство, що люди вирішили самостійно проводити фарбував, з 51 відсотків опитаних кажуть, що вони взяли в руки пензель і скрашували їх вдома.

Близько 38% людей, вирішувати незначні електричних робочих місць, 21% звернули свої руки до водопроводу і 15% намагалися плитки.

Один з 10 чоловік взяли на більш складних електричних завдань, таких як роблять роботу на кухні, ванній кімнаті або в саду, в той час як 11% встановили нову кухню або ванну кімнату і 7% взяв на розгорнутого будівництва проекту, такі як розширення.