CPA переговори про купівлю страхування життя

Не всі потреби по страхуванню життя. Перше, що потрібно зробити, це переконатися, що вам це потрібно. Страхування життя насправді призначені для членів вашої сім’ї або іншим утриманцям, які покладаються на ваші доходи.

чому ви купити страхування життя

Ви купуєте страхування життя, так що, якщо ви помрете, ваші утриманці можуть жити таким же життям вони живуть зараз. Строго кажучи, те, страхування життя є лише засобом заміни вашого заробітку у вашу відсутність. Якщо у вас немає утриманців (скажімо, тому, що ти один) або у вас немає доходів (скажімо, тому, що ти у відставці), вам не потрібно страхування життя. Зверніть увагу, що діти рідко потрібно страхування життя, бо вони майже ніколи не мають утриманців та інших людей не покладатися на свої доходи.

страхування життя поставляється в двох варіантах

Якщо вам не потрібно страхування життя, ви повинні знати, що мова йде в двох основних варіантах: термін страхування і їх вартість страхування (також званий «все життя» страхування). Дев’яносто дев’ять разів з 100, що ви хочете, терміну страхування.

Термін життя легко придбати і розуміти

Термін страхування життя є простий, прямий страхування життя. Ви платите щорічну премію, і якщо ви помрете, одноразово виплачується на ваш бенефіціарів. Термін страхування життя отримав свою назву, тому що ви купити страховку на певний строк, наприклад, 5, 10 або 15 років (а іноді й довше). В кінці терміну, ви можете продовжити вашу політику або отримати іншу. Великою перевагою термін страхування в тому, що це дешево, і це просто.

грошової вартості складніше

Інший смак страхування життя готівкою вартість страхування. Багатьох людей приваблює грошові страхову вартість, тому що це, мовляв, дозволяє їм зберегти деякі з премій вони платять за ці роки. Зрештою, йде міркування, ви платите за страхування життя протягом 20, 30 або 40 років, так що ви можете також отримати частину грошей назад. З грошовим вартість страхування, деякі премії гроші зберігаються в облікового запису, яка є Вашим, щоб зберегти або запозичувати проти.

Це звучить здорово. Єдина проблема в тому, що грошові вартість страхування зазвичай не дуже хорошою інвестицією, навіть якщо ви тримаєте політики протягом багатьох років. І це страшна інвестиції, якщо ви зберегти політику тільки рік або два. Більше того, по-справжньому аналізувати грошові вартості страхового поліса, необхідно виконати дуже складну фінансову аналізу. І це, насправді, основна проблема з готівкою вартість страхування життя.

Хоча, можливо, кілька хороших грошових вартості страхових полісів доступні, багато, може бути, найбільш жахливі інвестицій. І сказати хороше від поганого, вам потрібен комп’ютер і фінансові навички для виконання так званих дисконтованих грошових потоків аналізу. Якщо ви думаєте, що ви потребуєте готівкових грошах вартість страхування, ймовірно, має сенс мати фінансовий планувальник виконання такого аналізу для вас. Очевидно, що це спеціаліст з фінансового планування повинна бути інша людина з страховий агент продає вам політики.

Що в результаті? Cash-страхової вартості є занадто складним фінансовим продуктом для більшості людей мати справу. Відзначимо також, що будь-які інвестиції варіант, який податком, такі як 401 (к), 401 (б), франшиза ІРА, вересні / ІРА або Кео план-це завжди краще, ніж інвестиції інвестиційний частини грошового вартістю політики. З цих двох причин, я настійно рекомендую вам спростити ваші фінансові справи і збільшити свій власний капітал, дотримуючись податком інвестицій.

Якщо ви вирішите піти моєю порадою і вибрати термін страхування життя, бути впевненим, що ваша політика нерасторгаемим і продовжується. Ви хочете, щоб політика, яка не може бути скасована ні за яких обставин, в тому числі поганий стан здоров’я. (У вас немає способу дізнатися, що ваше здоров’я буде як десять років.) І ви хочете, щоб мати можливість відновити політику, навіть якщо ваше здоров’я погіршується. (Ви ж не хочете, щоб пройти медичне обстеження кожного разу термін і Вам потрібно оновити.)