comparasion медичного страхування

Це не має значення, якщо ви вже вирішили придбати поліс страхування здоров’я сім’ї домашня тварина або якщо ви просто. Коли ви порівнюєте цитата одна цитата медичного страхування до іншого виду, що базова сума Doller не єдиний номер, який ви повинні розглянути. На додаток до щомісячної оплати переконайтеся, що ви також перевірити точно, який тип ветеринарної допомоги та лікування покриті (деякі основні страхові плани не включають в себе лікування раку), яка франшиза тобі, улюблений власник, повинні будуть платити, Тобто щорічно ковпачок на медичні витрати, і який тип знижки.

На даний момент існує лише кілька компаній, які пропонують ПЕТ медичного страхування. П’ять з найбільш популярних компаній домашніх Кращий Страхування домашніх тварин, ветеринарної Страхування домашніх тварин, ShelterCare, Домашні тварини Здоров’я і PetCare.

План страхування через домашніх Кращий Страхування домашніх тварин коштуватиме близько $ 32.00 на місяць ($ 384.00 на рік). Домашні тварини Кращий покриє тварина стерилізації домашніх тварин за умови покупки власнику додаткові оздоровчому плані. Домашні тварини Кращий не поширюється на вже існуючі медичні умови вихованець має, так що краще застрахувати їх у ранньому віці, перш ніж виникають проблеми. Домашні тварини Кращий має межу часу життя $ 99 750 доларів за тварину. Домашні тварини Кращий планів медичного страхування приходять з $ 75,00 франшизи. Кілька знижки тваринам доступні. Кращий страхування домашніх тварин Pet здоров’я дійсно покриває раку.

Ветеринарна Страхування домашніх тварин є компанією, яка пропонує власник тварини $ 14000 на рік на кришку страхової план, який тільки коштує приблизно $ 20,00 доларів на місяць. Ветеринарна Страхування домашніх тварин пропонує плани з франшизою $ 50.00 (після франшизи вони платять дев’яносто відсотків від суми рахунку) на плани, які включають тварина стерилізації і рак охоплення. Ветеринарна Страхування домашніх тварин не приймає вже існуючих умов і не пропонує мульти-ПЕТ знижки.

ShelterCare є страхування домашніх тварин, що власники домашніх тварин вартістю близько $ 29.95. Для цього $ 29.95 немає абсолютно ніяких франшизи і лікування раку не покриті. ShelterCare не платитимуть за стерилізацію домашніх тварин і вони не будуть охоплювати всі існуючі умови. ShelterCare не мати перевагу кришкою. ShelterCare пропонує знижки на страхові внески для мульти-ПЕТ планів, медичне обслуговування, а також мікро-чіпів. Політика щодо домашніх медичного страхування через страхову компанію PetsHealth коштуватиме власник тварини близько $ 37,17 доларів на місяць. PetsHealth покриває 80% від суми рахунку ветеринара домашніх тварин після $ 100.00 Doller франшиза є платною. PetsHealth має $ 13000 Doller кришкою на кожній на рік. PetHealth робить застрахувати вже існуючих умов після дев’яноста днів. Multi-тварина знижки доступні через PetHealth. PetsHealth дійсно пропонує домашнім тваринам планів медичного страхування, які охоплюють раку залежно від конкретного випадку. PetCare є домашнім тваринам медична страхова компанія, яка оцінює середню вартість за політику для домашніх тварин становить $ 29,95 в місяць. Цей план включає в себе п’ятдесят Doller франшизи. Хоча PetCare рада покриття витрат на рак вашого вихованця лікування вони не платитимуть за всі існуючі умови і вони не платитимуть за стерилізацію домашніх тварин. PetCare пропонує знижки для мульти-ПЕТ планів і медичного обслуговування. Жоден з передбачуваних щомісячних цін на ці страхові компанії не включають будь-яких додаткових вершників страхування.

Будь один або всі з цих компаній може змінити свою політику з сьогоднішнього дня і раз при купівлі домашньої тварини план медичного страхування.

Не забудьте прочитати дрібний шрифт, перш ніж зареєструватися для домашніх тварин план медичного страхування.

Всі ці п’ять улюблених компаній медичного страхування мають свої власні сайти, де ви можете піти, щоб отримати в курсі домашніх тварин котирування медичного страхування. Є інше домашнє тварина медичних страхових компаній з різними цінами, знижками, умовами та з урахуванням користі кришки, якщо ви не задоволені попередні п’ять порівнянь.