CMHC іпотечного кредиту страхування

Страхування, яке покриває ризики кредитора, який пов’язаний з фінансових втрат (як правило, відбувається, коли людина не в змозі оплатити іпотечний кредит) відомий як Іпотечне страхування позики CMHC автора. CMHC означає канадської іпотечної та житлової корпорації. Такі несплату кредитів збільшує попит цього страхування під кращі відсоткові ставки. Суми страхових внесків, що виплачуються з даного страхуванню може варіюватися від 0,65% до 2,74% залежно від співвідношення ціни покупки або вартості будинку наділений іпотечного кредиту. За допомогою CMHC Страхування іпотечний кредит, можна бути власником майна, заплативши перший внесок, який може бути на рівні 5% від покупної ціни. Це гарна ідея, щоб зробити перший внесок у п’ять відсотків, як мінімум, резиденція ціною, але це також залежить від вартості нерухомості –
• Для сім’ї соло і два блоки проживання – не менше п’яти відсотків початкового внеску не потрібно.
• на строк до чотирьох блок проживання – не менше десяти відсотків початкового внеску має важливе значення.
Але слід пам’ятати, що тільки громадяни Канади можуть звернутися за CMHC Страхування іпотечного кредиту.

CMHC Іпотечний кредит Страхування має багато переваг –
1. Він може бути застосований до різних видів корпусу.
2. Вона надається на всій території Канади.
3. Він має кілька гнучких продуктів і варіанти, щоб допомогти покупцеві при переході на кращі інвестиції.

У нормальному випадку, покупець платить мінімальний платіж вниз. Іноді перший раз покупців житлової нерухомості отримують подарунки від родичів на перший внесок. Будь-які акції, пропоновані кредитора і гроші, позичені у друзів і сім’ї є прийнятним в якості додаткових джерел первісного внеску для позичальників через Flex CMHC вниз продукту.

Перш ніж подати заявку CMHC, людина повинна тримати на увазі наступне –
• кваліфікаційні критерії
• Чи є кредитор затвердженої CMHC?
• Загальна вартість житла, включаючи основну суму відсотків, нарахованих, податок на майно і витрати на опалення (серцевину) не повинна бути більше, ніж тридцять два відсотки валового доходу домогосподарства.
• загальна сума боргу повинна бути не менше сорока відсотків від валового доходу. , Щоб отримати загальне обслуговування боргу (TDS) співвідношення скласти пробкові і виплат по всіх інших борг / річний дохід сім’ї і 50% від цього місця: збори (якщо є).
• Візьміть вартість закриття (як адвокат зборів, коригування, земельний податок передачі, якщо застосовно, PST і GST залежно від обставин і т.д.) до уваги. Це, як правило 3:58 відсотків від покупної ціни.
• Є деякі деталі, які можуть змінюватися від випадку до випадку, і потрібно увійти в контакт з кредитором, щоб знати про них.

Премію CMHC Страхування іпотечного кредиту є виходячи з суми початкового внеску і зробив пропорційна вартості будинку або вартість, яку беруть позику. Чим вище вартість будинку вище буде страхової премії. Цей вид страхування здійснюється за рахунок кредитора, який згодом проходить за звинуваченням до фактичного покупцеві.

Отже, для того, щоб платити менше процентні ставки і уникнути адміністративної відповідальності, треба йти на іпотечне страхування.