CLCA працює

Один з тривалих теми в житті США це постійне обурення допомагати бідним і нужденним. Люди, чия життя не була успішною стереотипно як жебраків. Будь-яка програма, яка перерозподіляє гроші від багатих до бідних, негайно атакували як соціалістичної, або гірше, мабуть, комуніст. Ми повинні вірити, істинний ознака успіху, коли ви вже все одно не те, що відбувається з іншими. Навіть у християнській громаді, там, здається, опір до поняття, що благодійність є по суті хороший підхід до життя. Багато зграї чинити опір щедрість і обійми егоїзму. Так що це полегшення бачити Державна програма плисти проти течії (навіть якщо він знаходиться в Каліфорнії, де ми швидше очікували цих ліберальних ідей, щоб пустити коріння).

Якщо є одна річ, яку більшість американців можуть домовитися про те, що це щось, що наявність їздити є необхідністю для більшості сімей. Це не просто, що міста були розроблені виходячи з цього припущення, так що це занадто далеко зручно ходити, де ви хочете піти, те, що культура дивиться зверхньо на людей, які пішки або користуються громадським транспортом. Навіть якщо деякі з великих міст мають систем швидкісного громадського транспорту, найстаріші і без адекватного фінансування. Дійсно, багато хто в даний час починають зриву. На цьому тлі не дивно, що люди покладаються на особистий транспорт, щоб добратися туди, куди вони повинні піти. Це навіть при тому, це означає запозичення з сімейного бюджету на інші потреби, як продукти харчування та одяг.

Альтернативою як зростання премій водіння без страховки. Така тиск на людей, щоб рухатися, все більшу частку ризику зараз переслідування. Це соціально та економічно небажані, тому ініціатива Каліфорнії є забезпечення низької вартості автомобільного програму страхування, з розстрочкою планує заохочувати людей, щоб не відставати платежів. Програма знаходиться в експлуатації з 2007 року і тепер він пропонує основні обов’язкового страхування відповідальності з медичним варіант виплати для покриття витрат. Для участі в програмі, водій повинен мати хороший послужний водіння, водити “дешевого” автомобіля, і мають низький дохід, тобто як одна людина заробляють менше $ 27075. Є п’ять різних планів виплат тому максимальна гнучкість. Там немає брокери зборів або інших зборів. Це реальна можливість WYSIWYG тримати більше людей правовими на дорозі з дешевого автомобіля.

Ми звикли до Каліфорнії, значно випереджаючи решту США, але з цього питання, там, здається, не бути поспіху для інших держав, щоб слідувати. На загальну думку, здається, що це прийнятно мати в середньому на 18% транспортних засобів на дорозі незастрахованих. Фактично це сили до ставки страхових внесків для всіх з нас, хто застрахувати наших автомобілів здається недоречним. Це дуже дивний результат. Можна подумати, що егоїстичні інтереси чинитиме тиск на держави інвестувати в такі схеми, щоб зробити обов’язкове страхування цивільної відповідальності більш доступним. Проте, звичайні водії, здається, раді платити усе більш високі страхові внески, щоб компенсувати збільшення числа незастрахованих. Так що наступного разу, коли ваш авто страхування котирування приходять з більш високою премії, можливо, ви повинні думати про програму страхування CLCA і наполягати на щось подібне у вашому штаті.