CA Medicare необхідної інформації та відомостей

Деякі люди стають здивування при погляді на Medicare. Існують різні унікальні фірм і плани, щоб вся область може бути вимогливим, намагаючись зрозуміти, що насправді пропонується. Там може бути плюс відмінності між країнами. Так що ви можете зробити обгрунтовану оцінку від того, яка Ca Medicare, в цілому відповідний вашим обставинам і майбутнє, ви хочете мати деяку відкриту інформацію про діапазон аспектів. Для початку ви повинні бути добре знайомі, що більшість одержувачів Medicare у віці старше шістдесяти п’яти років, але якщо ви молодше цього і критично вимкнений, то ви можете підписатися плюс.

Є безліч схем всі з яких надають окремий режим страхування, ці прийдуть з асортиментом витрат і премій. Будь-якою ціною схемою Medicare, швидше за все, буде рости щорічно, щоб піти з інфляцією і в курсі накладних витрат охорони здоров’я лікування. Крім того, ви повинні розуміти, що точні переваги може змінюватись на щорічній основі, тому ви повинні тримати себе в гармонії з самою останньою інформацією.

Medicare є вигаданим з чотирьох окремих секцій. Частина є те, що називають також лікарні покриття. Це буде включати в себе вартість більшості видів стаціонарної допомоги, такі як лікарні або хоспісу. Щоб мати право на цю функцію без необхідності платити щомісячні премії, ви повинні були б бути, що володіють не менш 40/4 соціальних кредитів безпеки. Якщо ви тільки володіти тридцять 40 кредитів, то ви повинні платити щомісячний збір у розмірі $ 254,00. Якщо у вас є нижче тридцять кредитів, то щомісячна плата буде до $ 46 за період 2010 року.

Частина В Medicare стосується витрат по амбулаторному лікуванню. Це забезпечить особи за будь амбулаторне лікування, лабораторні дослідження, фізіотерапія, логопедія, а також збори лікаря. Це може забезпечити деякий плюс рахунок медикаменти, швидка допомога і перевезення. Частина B не є обов’язковим, ви не зобов’язані приєднатися. Різні громадян, які як і раніше зайняті можуть мати аналогічний план від свого робочого місця медичного охоплення програми так що має сенс почекати до пенсійного, перш ніж вибрати цю альтернативу.

У 2010 році швидкість Частина B щомісячна премія встановлена ​​в розмірі $ 110, але якщо ви раніше приєднався до програми в 2009 році ви тільки повинні сплатити попередні вартістю $ 9. Пояснюється це тим, що ці люди не дадуть прожитковий зміна їх соціальної допомоги, якщо уряд не змінить правила. Але якщо ваш річний плати збільшився, то ви повинні будете заплатити новітні премії.

Важливо розуміти, що Medicare не дає абсолютної всеосяжним планом для всіх ваших медичних пов’язаних бажань. Конкретні деталі, такі як слухові апарати, лікування зубів, окуляри, і довгострокові приватні або будинок престарілих догляд повинні бути покриті за рахунок власної кишені.

Medicare Advantage це інша назва для Medicare Part C. Це вибір, який замінює плати за послуги частиною Medicare. Громадськість спонсорські політика буде платити приватним фірмам страхування для покриття медичних витрат політик одержувачів. Для отримання права на такого роду план ви повинні вже вибрали вступити на частини А і В з політики Medicare. Якщо ви вибрали, щоб приєднатися до частини С ви залишитеся володіти всіма перевагами, доступними з кришкою Medicare.

Невідповідність в тому, що ви будете збирати вигоди від приватної плану. Деякі з них можуть також застрахувати витрати за рецептом ліків, якщо це так називається кришка MA-PD. Не включаючи право рецептів вона згадується як МА-єдина схема. Часто буває ситуація, що медичний план Перевага має дійсні переваги в порівнянні з первинним різних Medicare.

Ви повинні бути проінформовані, що медична програма Перевага може бути більш крутий, ніж звичайний план, тим не менш, в деяких ситуаціях це може бути дешевше. Ще одне міркування, що воно може передбачати, що ви можете використовувати тільки лікарі та оздоровлення, які є частиною Перевага асоціації. Є 5 відмінних програм, що потрапляють в медичний клас Advantage. До них відносяться: ОПП (Основний постачальників організацій), НМО (Організації підтримки здоров’я), PFFS (Private Плата за послуги програми), СУО (Медичний ощадних рахунків) і ОНП (спеціальні програми потреб).

Остання частина Medicare, Part D, є залучення визначені ліки. Він призначить покриття незалежно від оплати пакета чи фізичного стану людини точним. Щоб пройти кваліфікаційний відбір вам доведеться приєднатися і платити страхові внески до рецепту схему препарату.