CA Автострахування Котирування обов’язковим для поганих водіїв у Каліфорнії

Фільм: «Смертельна гонка» становить близько колишніх засуджених прокладає гоночній трасі у в’язниці суворого режиму. Вони їздять на БТРах з десяти вантажівок з Уілер gattling зброю, щоб м’язи автомобілів озброєний вибухонебезпечних ракетні установки. Гоночні автомобілі також оснащені зброєю ближнього бою такі шипи, свердел і ланцюгових пилок яких водії варварськи використовували, коли вони отримують особисто і близько з їх противниками. Мета гонки виживання, останній залишився водій виграє.

Водіїв у «Смертельна гонка» диск, як хулігани, як, їм належить автодром. Ну вони будуть робити це, тому що їхнє життя залежить від їх водіння і навички виживання, однак, як водіння, що в реальному житті ви отримаєте або за гратами або на лікарняному морзі. Автомобільні аварії в основному викликані поганим водіння або погані водії, якщо бути точним. Ви можете мати погані навички водіння, але ви слідувати закону, поганих водіїв, з іншого боку нерозважливо і має ілюзій величі, що вони думають, власні дороги. Погані драйвери найгірший кошмар страховиків, проте погані водії не завжди піти. Вони платять. У Каліфорнії, в страховій галузі слід делікту системи. У ньому говориться, що під час автомобільної аварії водії викликають аварії будуть зобов’язані називати його / її страховику для врегулювання інциденту. Через часті дорожньо-транспортних пригод, Каліфорнійський департамент страхування має повідомлення для всіх водіїв: “CA авто страхування котирування, вимога для кожного автомобіліста.”

Після перших на вині аварії водія, страховик буде додати 40% більше, ніж на вини водія премії або базова ставка страховика. Якщо базова ставка компанії становить $ 400, то він буде збільшений 560 доларів у разі автомобільної аварії. Що таке золоте правило, що ми можемо отримати з цього? – Автомобілем з максимальною обережністю.

Ось безпечної рада: в деяких відомствах “прощавайте” або “пробачити перша аварія” політики. Однак кваліфікація для цієї політики має широкий діапазон. Поговоріть зі своїм страховиком, якщо вони мають прощення політики. Якщо вони це зроблять, запитати про їх кваліфікації.

У випадку аварії, коли ваш друг був водій, ви будете одним відповідальності за погане водіння вашого друга. Після подачі позову зі страховиком, ви будете платити франшиз і збільшених тарифів викликано поганою водіння вашого друга. Найгірше, якщо ваш друг незастрахованих і збиток, який він / вона викликана перевищує межі вашої політики, жертвою автомобільної аварії може прийти після тебе, медичного і майнового збитку-витрати. Наявність автомобіля аварії досить погано, але платити за збиток, який Ви не викликає прямо-таки страшно.

Вулиці Каліфорнії наповнені різними автомобіліста від законослухняних ті з них, щоб нерозважливо. Аварії неминуче трапляються час від часу, і це трапляється і хороші і погані водії. Щоб захистити себе і свій автомобіль у разі аварії, страхування є одним з кращих речей, погано автомобіліст міг. Підсумок? Страхування транспортних засобів є обов’язковим для всіх, хто володіє автомобілем.