Blue Cross Blue Shield медичного страхування – добре, погано або байдуже

Там може бути кілька у Сполучених Штатах, які не знають назву найстарішого постачальника медичного страхування Америки. Але, незважаючи на свій вік і той факт, що вона забезпечує прикриття для деяких одна третина всіх американців, наскільки добре це Blue Cross Blue Shield медичного страхування?

Багато людей, які використовують Blue Cross Blue Shield, здається, є змішані почуття з цього приводу. З одного боку, Blue Cross Blue Shield медичного страхування забезпечує відносно дешевою альтернативою великою кількістю інших планів охорони здоров’я, але, з іншого боку, це також здається, що це дуже випадок ‘вас, отримують те, що ви платите за .

Звичайно, вартість Blue Cross Blue медичного страхування щит є порівняно низькою, але ціна, яку ви платите за це часто виявляється в тому, що вона приймає назавжди, щоб отримати допомогу вам потрібно. Це часто може зайняти кілька тижнів, щоб просто потрапити на прийом і, як тільки ви отримаєте на прийом до лікаря, він може зайняти ще кілька тижнів, якщо не місяців, щоб отримати направлення до фахівця, якщо це виявиться необхідним.

Реальна проблема, звичайно, що це не досить звернутися в Blue Cross Blue Shield і є значне число інших провайдерів, які там так само погано.

Якщо ви шукаєте на ОПЗ, органи прокуратури, або будь-якого іншого роду лікарем, у багатьох є свої проблеми і, незмінно, корінь проблеми просто віковий питання грошей. Як і будь-який інший вид бізнесу, медичні страхові компанії прагнуть максимізувати свій прибуток, забезпечуючи при цьому мінімальний рівень медичної допомоги яких їхні клієнти будуть приймати. У разі Blue Cross Blue медичного страхування щит, який ви принаймні, мають перевагу перед тими людьми, які доведеться платити більше, але це слабка втіха.

Так просто, що є відповіддю на цю проблему?

Ну, в довгостроковій перспективі, звичайно, єдине, що може реально змінити ситуацію полягає в переході до системи охорони здоров’я одного платника. У тих країнах, де всі платять у центральний системою охорони здоров’я через їх всі податки, незалежно від того, у них є гроші чи ні, має своє здоров’я потреби задоволені і пройшли ті часи, коли ми побачили, сім’ям, що страждають просто через нездатність задовольнити рахунок свого лікаря .

До тих пір поки не настане день, коли у нас є єдина система охорони здоров’я платника значне число американців будуть жити так, як вони це роблять зараз в страху захворіти, знаючи, що, якщо це відбудеться, то це може поставити навантаження на свої ресурси, які могли б добре землю їх у такому боргу, що вони просто ніколи не відновитися.

Досить мріяти хоча, тому що сутність полягає в тому, що загальна система охорони здоров’я знаходиться далеко, якщо мова йде взагалі, і, в даний час, ми застрягли з тим, що у нас є які для багатьох засобом Blue Cross Blue Shield.

Blue Cross Blue Shield медичного страхування не може бути кращою в світі, але, можливо, поряд з іншими постачальниками доступні, вони не погана альтернатива для ціни. В кінці дня Blue Cross Blue Shield існує довше, ніж будь-який інший страховиком і надає медичне страхування для більшої частини населення, ніж будь-хто інший, так що вони повинні робити щось правильно.

Це, звичайно, тільки одна особиста точка зору і власного досвіду можуть бути абсолютно різними.