Blue Cross Blue Shield злиття скасували EasyToInsureME

Незалежність Блакитний хрест і Highmark заявив у середу, що вони скасували своє заплановане злиття, союз, який би створив найбільший страховик здоров’я в державі.
Заява була зроблена всього за кілька днів до 27 січня датою, що при державних регулюючих процедур, був найбільш раннім Пенсільванії страховий комісар Джоел Ario могли надали його рішення на синіх “злиття.
Департамент державного страхування дивився на затвердження плану, тільки якщо об’єднана компанія працює під або Піттсбург основі Синій Highmark лейбла або синього щита товарний знак хреста Філадельфії МКБ. Які дозволили б іншим Blue Cross або Синій Щит плану, або вже в стані або за межами регіону, щоб конкурувати у Філадельфії і Піттсбурзі ринках.

Джозеф А. Фрік, президент МБК і головний виконавчий директор, і Кеннет Р. Мелані, президент і головний виконавчий директор Highmark, виступили зі спільною заявою в середу, що читати:
«Протягом останніх 21 місяців, пропонований нами комбінація була уважно вивчені в безпрецедентній, в широкому діапазоні, і відкритий огляд за широкої участі громадськості коментарі, поза експертного аналізу, і 10 громадських слухань. Тим не менш, в останні дні, стало ясно, що, незважаючи на добре документовані переваги консолідації для наших клієнтів і наших громад, Департамент страхування не схвалить угоду через його віри, що було б несприятливий вплив на конкуренцію. Ми в корені не згоден: ми показали, що комбінація не призведе до зниження конкуренції на наших ринках. Справді, Міністерство юстиції США вивчили конкурентоспроможність наслідки пропонованої комбінації в двох окремих випадках і очистили угоди кожен раз.

“Хоча ми вважаємо, що поєднання як це спочатку пропонувалося б велику користь всім зацікавленим сторонам, ми прийшли до висновку, що відмова від одного з наших брендів виключає нової компанії від постачання для наших клієнтів, спільноти і Співдружності повні результати ми прогнозували. Це дійсно розчаровує. ”

Фрік і Мелані зазначив, що на слуханнях про пропонований об’єднанні влітку минулого року, вони дали зрозуміти, що вони не відмовляться від використання або синій бренд Хреста або синій бренд щита.
Фрік, на слуханнях у Філадельфії, назвав ідею відмови від своєї торгової маркою Синій Хрест “невдаха”, кажучи, IBC не буде “за всяку ціну” бути готові відмовитися від бренду він провів останні 70 років будівля з зовнішнього конкурента.
У той же слух, Highmark генеральний директор Кеннет Р. Мелані говорить, що такі дії будуть створити бренд плутанини, яка Highmark випробував перших рук в центральній Пенсільванії – де компанія змагалися за останні п’ять років з Capital Блакитного хреста і до цих пір не розуміють, прибутку.

Ario випустив свою власну заяву в середу вдень сказавши: “Ми вітаємо рішення заявника відкликати свою пропонованої консолідації. Ми були готові видати несхвалення порядку 27 січня, але цей відхід згладжує процес і дозволяє всім сторонам присвячено проблемам, якими ми всі стикаємося у вирішенні великих медичних кризи “. Несхвалення були б засновані на відмову по Highmark IBC і працювати під однією торговою маркою синій.
МКБ і Highmark вперше запропонував об’єднати зусилля у березні 2007. Союз створив би компанію з 18000 співробітників, 22 мільярдів доларів в операційних доходів і близько 7 мільйонів членів.
Компанії стверджували, злиття було необхідно забезпечити економію та операційної ефективності вони повинні інвестувати в нові технології та продукти, так що компанії можуть конкурувати з національними публічно торгованих компаній, які все частіше захоплення більше частки ринку. МКБ і Highmark сказав об’єднаної компанії було б більше $ 1 млрд в заощадження і зростання доходів, більше шести років, які дозволили б їм розширити “доступ до доступного, якісного медичного обслуговування для мешканців Пенсільванії”.

Їх план передбачав об’єднаної компанії підтримувати дві штаб-квартири в Філадельфії і Піттсбурзі. Мелані повинна була генеральним директором об’єднаної компанії; Фрік був би президентом і головним операційним директором.
Критики плану дозволяє підтримувати Союз придушив би конкуренцію і зробило його більш важким для медичних працівників, лікарів і лікарень укладати контракти.
«Це злиття дозволить остаточно ліквідувати один одного найбільшого потенційного суперника”, сказав Генрі С. Аллен молодший, адвокат Американської медичної асоціації під час слухань по цій пропозиції. “Шляхом злиття, МКБ і Highmark б ні під яким тиском до інновацій”.

Компанії заявили, що вони будуть продовжувати працювати разом і шукати можливості для співпраці з іншими Блакитного хреста і Блакитного щита плани, страхової відділ, губернатор, Державної генеральної асамблеї і «іншими ключовими зацікавленими сторонами”, щоб поліпшити доступ до “доступним, якісним медичним все одно “.