BlackBerry страхування Чому це необхідно

Дуже важливо з’ясувати, чому ви хочете Blackberry страхування. Є 2 основні причини, чому ви хотіли б застрахувати свій Blackberry …

1. Для покриття високих витрат на заміну телефону
2. Щоб отримати свій телефон швидко і легко замінений

1. Для покриття високих витрат на заміну вашого Blackberry.
Ваш Blackberry, швидше за все, насправді коштують набагато більше, ніж ви заплатили за це. І платити, як ви йдете і контракт мобільних телефонів в значній мірі субсидується отримати і знижки в мережі, щоб спонукати вас використовувати свій телефон мережі і платити їм за ваші дзвінки. Але коли ти прийшов на зміну вашого Blackberry телефонні мережі зазвичай не субсидувати телефон так що вам доведеться платити в повному обсязі – як правило, сотні фунтів.

Щоб знайти заміну ціна вашого Blackberry мобільний телефон, найпростіший спосіб зробити це, щоб купити новий телефон, як платити, як ви йдете (який дисконтовані злегка мереж), а не як контракт телефону. Почніть пошук www.google.co.uk для “платити, як ви йдете Blackberry”, щоб отримати ціну.

Деякі політики телефону страхування стягувати так багато кожен місяць, що це просто економічно не вигідно, тому що це буде коштувати вам більше на рік, щоб забезпечити телефон, ніж це було б просто купити новий. Вам необхідно запустити простий розрахунок, який буде відрізнятися, якщо Ви контрактний клієнта, а не платити, як ви йдете BlackBerry мобільний телефон клієнта. Це тому, що контракт зазвичай клієнти можуть оновити свій телефон на новий телефон після того, як 12-місячний контракт закінчився – що означає контракт клієнти можуть отримати потім отримати високо субсидується нового Blackberry.

Якщо ви є клієнтом контракт Blackberry, спочатку просто знайти заміну Blackberry мобільний телефон вартістю (як Pay As You Go, як описано вище). Візьміть це число і розділити на 12 місяців. Якщо це число більше, ніж щомісячний страховий внесок, то це ознака того, що страхування є розумним.

Наприклад, на даний момент BlackBerry Curve 8900 по заробітній платі, як ви йдете становить £ 399. £ 399 ділиться на 12 місяців = £ 33,25 в місяць. Це набагато дорожче, ніж страхування на місяць, швидше за все, стоять, так що страхування може бути хорошим варіантом.

У цьому прикладі, Blackberry страхування буде охоплювати цей телефон під стандартні кришки Політика в £ 5,88 на місяць (плюс вони роблять знижки)

12 місяців в £ 5.88 = £ 70,56. Це набагато менше, ніж £ 399 відновної вартості страхування так, ймовірно, є кращим варіантом BlackBerry Curve 8900.

Якщо ви вже платити, як ви йдете користувачем, ви не отримаєте подальші знижки від мережі, ніж зазвичай платити, як ви йдете ціною (контрактним абонентам отримати набагато більше знижка). Так що ваша відновна вартість буде тільки так низько, як платити, як ви йдете вартості, незалежно від того, коли ви заміните Blackberry мобільний телефон, або як довго ви чекаєте.

Так що це більше про те, як ви вирішили застрахувати свій Blackberry мобільний телефон, тому що ви повинні вирішити, наскільки висока ймовірність того, що ваш мобільний телефон Blackberry можуть бути пошкоджені, вкрадені або загублені і т.д. Ви можете вирішити, ви, ймовірно, буде в безпеці протягом 18 місяців або 24 місяців.

Навіть протягом 24 місяців, 24 х £ 5,88 (страхова премія) = £ 141,12 як і раніше значно менше, ніж вартість заміни, так що знову ця страховка варто задуматися.

2. Щоб отримати свій телефон швидко і легко замінений

Уявіть собі, що без вашого Blackberry протягом декількох днів – це прийнятно для вас?
Якщо це нормально для вас, то велике. Якщо ваш телефон є життєво важливим для вашого бізнесу або вашої особистої життя, необхідно ретельно перевіряти, що час обороту за позовом з будь страховою компанією ожини. Якщо вони не обіцяють швидкого поворот навколо часу від 24 до 48 годин, то не думайте, що вони будуть швидко – деякі з них чекали тижнів!
Деякі компанії Blackberry страхові обіцяють швидкий час заміни.
Ключовою частиною швидкої заміни для вас, щоб керувати і залишитися на вершині процесу – зателефонувати в страхову компанію щодня і попросити оновлення, щоб вони знали, наскільки важливі ваші Blackberry для Вас. Деякі клієнти не турбуються про те, коли вони отримають її, так що не всі турбуються про час заміни. Ви повинні дозволити страховикові знаю, що ви хочете швидку заміну. Це можна зробити, просто переконавшись, що ви своїх вимог номер телефону і телефону їх щодня після пред’явлення претензії. Крім того, перш ніж вибрати BlackBerry мобільний телефон страхової компанії, переконайтеся, що ви можете надсилати свої претензії формою на сайті або за електронною поштою або факсом, таким чином вони отримують його негайно. Це явно прискорює процес вашого страхового відшкодування. Якщо телефон пошкоджений вам, ймовірно, необхідно відправити його до них – відправити його самостійно, використовуючи кур’єра, тому що це найшвидший спосіб отримати його надійно на них.

Так ось основні речі, щоб розглянути для вашого Blackberry страхування