AXA порадити правильне утримання кришкою

Британські домовласники залишаючи значення їх особистого майна та утримання в домашніх умовах недооцінені залишають свої будинки застраховано недостатньо, на £ 10 000 в залежності від страхової компанії, AXA.

Дослідження страхової компанії виявили, що в цілому, британські будинків застраховано недостатньо на £ 255 000 000 000, що може викликати багато позичальників бути зі своєї кишені і не в змозі замінити їх майно, якщо в гіршому випадку відбудеться і їх будинок страхового поліса не поширюється Усе їхнє майно або якщо страховий поліс вважається недійсним.

Середній будинок у Великобританії страхової будинок зміст політики, яка оцінюється в £ 29000. Ця цифра залишає розрив більш ніж за £ 9000 між страховими та середнє значення, що домовласники розмістити на їх вміст, що становить трохи менше £ 38 000.

Заниження чисельності внаслідок економічного спаду
Незважаючи на важкі часи, що стоїть перед людьми, у зв’язку з економічним спадом, багато людей сказали, що шукає способи скоротити свої витрати і це може бути однією з основних причин, чому вони йдуть на найдешевші будинку страхування котирування вони бачать. Тим не менш, це може призвести, основне навантаження, так як вони можуть бути залишені намагаються замінити свої речі, якщо їх страхова виявляється недостатнім, AXA попереджає.

Нік Кідд від AXA Страхування нерухомості сказав: “Це може здатися гарною ідеєю, щоб багато – особливо в сьогоднішньому кліматі – підібрати найдешевший варіант, коли справа доходить до домашнього страхування і заощадити кілька фунтів, але £ 20000 або навіть 30000 фунтів стерлінгів варто страхової Малоймовірно, щоб покрити весь вміст у вашому домі.

Він також додав: “Це дуже легко занизити своє майно Якщо взяти страхування домашнього майна, це абсолютно життєво важливо у вас є чітке уявлення про те, що вартість вашого майна:. Недостатньо страхування може призвести до вашої політикою, недійсними.

Пан Кідд зробив висновок: “Ми хотіли б порадити людям зберігати квитанції всіх великих володінь, сфотографувати свої найцінніші предмети і фактор витрат на заміну реалістичним для речей, які ви, можливо, не вважається, наприклад, особистих речей.”

AXA виявили, що споживачі часто не в змозі прийняти всі до уваги, коли вони оцінки вартості їхнього будинку вмістом. Вони були знайдені виїхати з речей, таких як аксесуари для дому та садові меблі. Коли ці речі будуть додані до загального, оціночна вартість зросла з £ 29000 до £ 38000.

Сага говорить про страхового забезпечення
Деякі страхові компанії пропонують додатковий захист для конкретного часу, таких як весілля, дні народження чи Різдво для обліку додаткову цінність. Сага страхування житла, страхування житла, постачальник, що спеціалізується на політику для людей старше 50 років, заявив, що вона пропонує клієнтам 10 відсотків додаткове покриття у грудні, в той час як страхові Сага двигуна подвоїть своє прикриття для речей до £ 2000.

Виконавчий директор Сага послуги, Роджер Ramsden, сказав: “Незважаючи на цей час сезон доброї волі, є деякі недобросовісні особи, там готові вкрасти подарунки від чобіт автомобілів або у нас під ялинки Сага Страхування обраний, щоб забезпечити це. додатковий рівень покриття в той час року, коли люди мають більше цінності у свої машини чи будинку. “