Aviva сокиру 1800 робочих місць

Страхової групи Aviva сьогодні оголосила, що вона очікує сокиру до 1800 робочих місць протягом найближчих двох років, з його Іпсвіч посади серед тих, які будуть зачеплені.

Згідно Норвіч страхового союзу, Великобританії Aviva генеральний страховий бізнес, цей крок був останнім етапом у введенні “нової операційної моделі”, спрямованих на покращення рівня обслуговування і стимулювати зростання.

Страхова компанія говорить, що планує зосередити свою діяльність на сім “центрів” заснована в Норвічі, Перт, Bishopbriggs, Стретфорд, Манчестер, Лестер і Саутенд.

Norwich Union також зазначив, що ці центри були обрані в якості “кращого обладнаний для задоволення наших майбутніх потреб бізнесу з точки зору навичок бази та наявність, розміщення, доступ, інформаційні технології та інфраструктура».

Проте, реорганізація буде означати Норвіч страховий союз виходить з понад десятка центрів, включаючи Іпсвіч – де група розуміється працюють близько 60 осіб в загальній складності – Данді, Глазго, Лідс, Шеффілд, Ліверпуль, Чідл, Бірмінгем, Брістоль, Саутгемптон, Базілдон, Ексетер і Worthing.

“Це відбудеться, ретельно протягом найближчих двох років, як NUI прагне звести до мінімуму порушення клієнтами і бути в якості підтримуючого наскільки це можливо для своїх співробітників, оскільки вони проходять перетворення”, йдеться в повідомленні компанії.

“Оголошення сьогодні не впливають RAC рятувальних операцій, і NUI буде також продовжувати підтримувати його брокер торговельного присутності в 40 місцях Великобританії, зберігаючи андеррайтерів близько до їх брокерів.

Він додав: “Крім того, багато з об’єктів, постраждалих від цих змін також баз для людей, що працюють в інших частинах Норвіч Союзу, які не впливають на сьогоднішню заяву, так що компанія буде як і раніше мати присутність в багатьох з цих місць.”

Компанія пояснила, що конкретних будівель в деяких районах закриється однак, частина нинішніх співробітників, що працюють в цих будівлях будуть переселені в альтернативних приміщень.

Норвіч союзу заявив, що добиватиметься, щоб запропонувати постраждалим передислокації персоналу в рамках організації і буде », забезпечуючи як максимальну підтримку”.

Ігаль Майєр, виконавчий директор страхової союз Норвіч, сказав: “У нас дуже сильний бізнес, який виріс за ці роки в складній організації.

“Ми хочемо, щоб доставити відмінні, послідовне і надійне обслуговування клієнтів з провідними ефективності. Для досягнення цієї мети ми повинні принципово спрощення нашого бізнесу, консолідації нашого досвіду на сім страхових центрів майбутнього у Великобританії.

“Це перетворення, яке проходитиме протягом наступних двох років і буде надавати нашим співробітникам продукти, процеси та технології, щоб дати нашим клієнтам і діловим партнерам відмінний сервіс, з першого разу, кожного разу”.

Пан Майєр додав: “Те, що ми оголошуємо сьогодні представляє значні операційні зміни, але я переконаний, що ми знаходимося на правильному шляху і що у нас є кращі люди, що працюють на наданні правильні продукти і процеси для обслуговування наших клієнтів і партнерів, а також.”

Норвіч страхового союзу в даний час має офіси в 52 містах і селищах у Великобританії, 22 з яких будуть порушені змінами. У деяких випадках конкретних будівель закриється, з співробітниками переїзд в менший Проживання в такому ж містах і селищах.