Aviva “першою запропонувала вулкана страхування»

Станом на 1 червня 2010 року страхова компанія Aviva буде пропонувати своїм клієнтам нові додаткові доповнення до його подорожі страхових полісів, які забезпечать прикриття для відпочиваючих проти попелу руйнування.

Новий вулканічного попелу Поліс страхування подорожей доступний з сьогоднішнього дня і був розроблений, щоб захистити клієнтів від повітряного простору Великобританії, порт або закриття аеропорту протягом більше 24 годин з дати і час вильоту.

Aviva в даний час є єдиним страховиком Великобританії надати додаткове покриття, яке буде коштувати клієнтам 5 £ на людину для одного політика insrance поїздки, або £ 10 на людину за щорічне страхування подорожей, для нових та існуючих клієнтів.

Політики держави, що ті не можуть приїхати через закриття повітряного простору будуть відшкодовані у розмірі до £ 5000 на людину за проїзд і проживання (включаючи депозити), де сума не може бути вилучено з провайдерів страхувальниками “подорожей.

Тим часом, якщо страхувальники не можуть повернутися додому до Великобританії в результаті закриття повітряного простору або тому, що аеропорт або порт вони заплановані або перенесено на виїзд від або через закрито, політика пропонує два варіанти.

По-перше, забезпечити страхувальників з 100 £ протягом кожних 24 годин, проведених далеко від дому (до максимуму £ 1500). Це не залежить від будь-якої допомоги колекція всесвітньо бюро подорожей провайдерів або авіакомпанії.

Другий варіант дозволяє клієнтам вимагати назад до £ 1000 для будь-якого “необхідними і розумними” витрати на відрядження, де після 24 годин клієнт неминуче має підготувати альтернативний варіант подорожі, щоб отримати будинок, який не може бути організовано з їх проїздом провайдера.

Ця політика буде також платити за будь-які надзвичайні медичні поставки необхідні для запобігання погіршення або загострення існуючого стану.

Існуючі клієнти Aviva були повідомлені, що вони є тільки 30 днів, щоб придбати додаток кришки, якщо вони вимагають цього.

Замовники, які були в курсі закриття повітряного простору до покупки страхування, не будуть покриті.

Джеррі Фінч, Менеджер з туризму в Aviva, каже: «Основна перевага, звичайно пов’язані з стандартна політика подорожі історично була медичне страхування надзвичайних ситуацій та це як і раніше залишається головним причини будь-яких претензій.

“Проте, ми оцінюємо необхідність забезпечити захист додаткові ризики, які раніше не були охоплені страхуванням. Таким чином, ми розширили нашу кришку за межі впливу вулканічного попелу на польоти, щоб включити будь-які причини повітряного простору, порту або аеропорту закриття. Це дозволило б Приклади включають в себе такі, як тероризм, запобігання тероризму або навіть пандемії, такі як пташиний грип.

“Це має допомогти клієнтам відчувати себе більш впевнені у своєму становищі, як вони виглядають або відправитися у відпустку або скоро планую замовити один пізніше в цьому році. Ми надаємо нашим клієнтам свободу вибору кришки вони відчувають, було б правильно для них. ”

Інші страховики, ймовірно, підуть і ісландські вчені нещодавно оголосили вулкана як «сплячі», хоча він все ще дуже рано говорити про те, чи буде він залишатися в бездіяльності. Ісландської метеорологічної служби сказав вчора: “Сьогодні, виверження, здається, в сплячому стані. Існує ще значна кількість пар, що виходить з кратера, але не зола не видно в ній “.