availaing доступні плани медичного страхування

Охорона здоров’я завжди було одним з найдорожчих потреб зустрітися з в нашому повсякденному житті. Але воно необхідно теж. І з кожним днем ​​вона стає все більш і більш дорогим. Із зростанням вартості охорони здоров’я, медичне страхування стає занадто дорогим. У результаті більшість людей сьогодні знаходяться на погляді для дешевого медичного страхування. Ось деякі підказки, щоб отримати доступне медичне страхування.

Є декілька доступних планів медичного страхування. Вони організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), бажаних постачальників організацій (ОПП), а крапку в обслуговуванні планів (POS-терміналів). Давайте подивимося, кожен з в деталях.

ОПЗ є найменш дорогий з усіх планів медичного страхування. Відповідно до цієї схеми, яку ви отримуєте охорони здоров’я лікування через мережу лікарів, клінік і лікарень. У рамках цього плану медичного страхування ви платите фіксовану плату за відвідування лікаря. Це називається по імені доплати. Краща частина цього плану медичного страхування є те, що у вас немає, щоб заповнити ряд форм, як ви зазвичай робите, упаковують традиційні плани. Більше того, вам не доведеться будь франшизи платити.

Під HMO медичного страхування, ви відвідаєте лікуючого лікаря в мережі, закінчить ви хворі. Лікуючого лікаря, тут, також відомий як воротар. Він буде ставитися до вас, якщо хвороба знаходиться в межах його затвердіння потужності. В іншому випадку він направить вас до фахівця. Цей страховий план не буде застосовуватися, якщо ви відвідаєте лікаря поза мережею.

Наступним в лінії ОПП. Вони є дорожчими в порівнянні з ОПЗ, але вони є економічно ефективними в порівнянні з традиційними плани страхування. Їх вартість і популярність за рахунок гнучкості, яку вони пропонують. Вони також надають медичну допомогу через мережу постачальників медичних послуг.

Як HMOS, і тут ви робите доплату за відвідування лікаря. Вам не потрібно сидіти і заповнювати купу форм, як ви зазвичай робите в традиційних медичних страхових планів. На відміну від ОПЗ ви не обов’язково повинні відвідати лікуючого лікаря або воротар, коли ви хворі. Ви можете звернутися до фахівця безпосередньо.

Платіжні термінали теж планів медичного страхування доступні за конкурентоспроможними цінами. Тим не менш, вони є дорожчими, ніж ОПЗ і ОПП. Вони пропонують найвищу гнучкість з трьох планів медичного страхування. Також забезпечити лікування через мережу лікарів. Але у вас є можливість звернутися до лікаря за вашим вибором. Доплата за відвідування лікаря с в мережі так само, як ОПЗ і ОПП. Але якщо ви відвідуєте лікаря поза циклом, то вам буде відшкодовуватися 80% від загального обсягу видатків. Це після оплати франшизи.

Останнім, але не менш отримує дешеві котирування медичного страхування. Кращий спосіб отримати їх для входу на веб-сайти медичного страхування. Тут ви зможете отримати цитати з різних компаній медичного страхування. Ви можете порівняти їх і осідають на відповідний в залежності від бюджету і вимог. На цих сайтів, ви можете також отримати фахівця, який ви можете спілкуватися з, щоб уточнити ваші запити. Він може також направити вас до правильний план страхування відповідно до вашої фінансової ситуації і потреб.