, Äúbreathing кімнаті, AU, А.І. захисту від невидимих ​​небезпек на робочих

Є деякі робочі місця, які ви знаєте, високий ризик: пожежогасіння, будівельні роботи, військової служби. Те, що люди Дону, АОТ розуміють, що деякі робочі місця можуть поставити вас на ризик для мікроскопічного токсичних речовин, які пошкоджують дихальні шляхи, мовчки ще впевнено, і до того часу ви, Äôve виявили, що ви, Aore хворі, ви, Aore вже був поставлений діагноз рак легенів.

Подивіться на шанси: 150000 люди розвивають рак легенів на рік, і 15% з тих, від людей, які були піддані впливу хімічних речовин (азбест, кварцовий пил, радон, та забруднювачів навколишнього середовища), поки вони були на роботі. Якщо ви знаходитесь в будь-якому з наступних занять, ви повинні вийняти страхування на випадок інвалідності. Це дає гарантію того, що якщо ви захворіли через вашої роботи, і повинні зайняти тижні і місяці відпустку для лікування, ви, Äôll бути належним чином підготовлені. Справді, страхування на випадок інвалідності буде часто замінювати до 80% від вашого загального доходу, оподатковується. Це, AOS гроші, коли він потрібен найбільше, Äîwhen медичні рахунки є високими, і ви більше не ваша робота, щоб платити їм.

Суднобудівників піддаються скловолокно, яке було пов’язане з більш високою частотою раку. У той час як більшість виробників стверджують, що вони, Aore сейф, лабораторні тести і статистика говорять про інше. Насправді, ці докази були доступні протягом більше двадцяти років, але немає законів, моніторинг впливу скловолокна матеріалів. Деякі суднобудівники також піддаються впливу азбесту, інший токсичною речовиною, який був заборонений в ряді країн.

Азбест використовується в ізоляції труби, що робить трубопроводчики (особливо тих, хто працював над ним до 1980 року, AOS) ризику вдихання азбесту. Азбест чіпляється за легкі, викликаючи рак легенів, мезотеліоми і азбестозу. Слюсарів також піддаються високому ризику впливу бензолу. Бензол є канцерогеном, який був пов’язаний з раком легенів. Та ж проблема нищить Будь-хто, хто працював на будь-якій роботі, пов’язаній з ізоляцією.

Плитка працівників, які на стелі і плитки для підлоги і інших амортизуючих матеріалів піддаються впливу високих рівнів пилу. Це може викликати респіраторні захворювання, астма та рак легенів. Пил також може викликати подразнення шкіри і очей, і зробити його сприйнятливим до інфекцій.

Зварювальники та НПЗ робітники піддаються кожен день, щоб токсична суміш канцерогенів, як бензол, отруйні волокон і газів. Ця професія має високий рівень зареєстрованих випадків раку, крім фізичних травм, які можуть виникнути в результаті роботи з дуже гострими предметами та гарячого металу. Сандерс стикаються з тими ж проблемами, вдихання пилу кремнезему і шкідливих парів. Ці гази можуть всі шрам легенів, і викликати мезотеліоми і раку легенів. Захисне спорядження допомагає, але так як ці речовини в повітрі і не повністю фільтрується, просто подих ставить вас на ризик.

Ви можете любити свою роботу, або ви не можете мати можливість кинути курити. Однак, вам потрібно підстраховка. Оскільки ви піддаєтеся впливу відомих хімічних небезпек (навіть якщо ви можете, АОТ дивитися все) необхідно вийняти страхування на випадок інвалідності, щоб ви або ваша сім’я не страждатиме від фінансових проблем, якщо і коли ви захворіли.