Assurant охорони здоров’я

Коли мова йде про медичне страхування, розділеного громадської думки, принаймні Сполучені на одному аспекті – бажаність доступного страхування здоров’я для всіх. У той час, вибрати бажаний вами страхової компанії, аспект доступності повинна займати на вершині контрольний список. Assurant медична страхова компанія є однією з таких прем’єр страхові компанії, що пропонують якісні послуги більше одного мільйона громадян США з 1892 року. Assurant медична допомога надається через три компанії андеррайтинг – час страхова компанія, Джон Олден Компанія зі страхування життя і безпеки Союзу страхової компанії.

Кожен андеррайтингу компанії управляє власним декількох продуктів, даючи споживачам “проблема достатку! З продуктів, починаючи від індивідуальних медичних, мала група, короткострокове і страхування здоров’я школярів, у вас є широкий вибір на вибір, заснований на вашої зручності і вимог. З Assurant Healthcare, ви також можете придбати не-страхових продуктів, як медичні ощадні рахунки і Розміщення Оздоровчий відшкодування. Така гнучкість у виборі страхових і не страхових продуктів встановлює Assurant медичного страхування окремо від своїх сучасників, і є основною причиною незворушний довіри серед своїх клієнтів.

Якщо ви плануєте купити продукт медичного страхування, немає кращого місця, ніж Advance медичного страхування з точки зору економічної ефективності та наявності величезної кількості продуктів від сотень компаній медичного страхування. Ви можете заощадити до 40% річних на ваших витрат на медичне страхування, скориставшись послугами AdvanceHealth страхування! І якщо у вас є деякі проблеми розуміння типового пов’язані зі страхуванням терміни часто використовуються компаніями в рутині, є невеликий розділ FAQ, щоб допомогти вам.

Страхування поліпшення здоров’я також має співробітництво з Assurant медичного страхування, щоб принести вам максимальну фінансову вигоду у виборі продуктів на ваш вибір. Якщо ви все ще невпечатлена факти про Assurant Healthcare, розглянемо таку ситуацію:

Три андеррайтингу компанії Assurant охорони здоров’я є одними з лідерів продажів тимчасового медичного страхування в США.

Час страхової компанії і Джон Олден Компанія зі страхування життя були призначені AM Кращий рейтинг А-(відмінно), і Союз безпеки страхової компанії був призначений (відмінно).

Assurant охорони здоров’я була однією з перших страхових компаній ввести медичні ощадні рахунки, і його компанії продовжують бути серед кращих продавців HSAs.
Майже 3000 співробітників і 200 000 місцевих агентів, що працюють на здоров’я Assurant, всі клієнти впевнені в оперативне обслуговування від закупівлі продуктів до того часу, вони пов’язані з компанією. Заснована в Мілуокі, штат Вісконсін, Assurant Healthcare прагне, щоб запропонувати все найкраще і найдоступніше страхуванням і недержавними страхових продуктів для всіх своїх клієнтів. Встановивши його ім’я в якості відомої компанії, Assurant медичного страхування постійно застосовуючи інноваційні методи для того, щоб служити людям, сім’ям і малим підприємствам, як личить однією з найнадійніших медичних страхових компаній в США.