Asda страхування пропонуються недорогі страхові і простий доступ

ASDA має повну лінійку страхових продуктів. ASDA може забезпечити захист для вашого будинку, автомобіля, плани поїздок, і навіть побутові домашня тварина! Ми зосередимо увагу на їх велике охоплення автомобіль в цьому обговоренні.

Звичайно, ASDA пропонує традиційні методи придбати і керувати автомобілем покриття. Клієнти можуть викликати їх безпосередньо, і вони дадуть вам цитата з понад 20 топ страховиків. Це економить клієнтам проблема виклику кожної страхової компанії самостійно. Центр ASDA виклик у Великобританії, так що ви ніколи не будете мати справу з ким в іншій країні. Крім того, ви можете керувати вашим охоплення будь-який час, викликаючи дружні асоціюється у британського колл-центр. Ви можете зв’язатися з 24/7 телефон довіри Асди в будь-який час!

Традиційні способи, щоб отримати ASDA:

По телефону ви знайдете доброзичливий і добре обізнаний торгових партнерів, які допоможуть Вам у виборі ідеального політика для ваших потреб. Опції для традиційного покриття автомобіля ASDA включають в себе 70% знижку ніяких претензій. Ви можете захистити цю знижку за додаткову плату. Розбивка покриття і охоплення Прокат автомобілів доступні для тих часів, коли ваш автомобіль не вдається. Крім того, є медичне страхування витрат, нещасних випадків переваги охоплення, охоплення і стерео обладнанням. Хоча телефон служби ASDA відмінний, Є певні переваги у використанні своїх онлайн-продукт.

Перевага онлайн:

Щоб отримати максимальну віддачу від вашої страхової ASDA, то краще використовувати Інтернет ASDA Exclusive. ASDA Інтернет ексклюзиви пропонують деякі великі варіанти. При покупці онлайн Ексклюзив від ASDA ви можете керувати ним у будь-який час дня чи ночі. Ви також можете зателефонувати +24 / 7 гаряча лінія для допомоги з претензіями, немає ніякого способу, щоб замінити чуйний голос, коли ви в біді. Існує 10% знижка на покупки онлайн, економлячи вам ще більше грошей, і дозволяє вам вдумливо розглянути всі варіанти, без будь-якого тиску з Агент.

З страхування автомобіля ASDA ви отримаєте їх виключної обіцянку, яке включає в себе 70% немає претензій знижкою. Найприємніше те, що якщо ви стверджувати, безкоштовно протягом п’яти років, то Претензій зі знижкою не гарантуватиме до тих пір, поки у вас є ASDA Online Ексклюзивний страховий поліс автомобіля!

Ще одна цікава опція Розбивка покриття. Якщо ваш автомобіль вісім років або менше, то ви будете покриті для придорожніх ремонту, будинки зрив, і автомобіль відновленню.

Зі страховими ASDA в Інтернеті, ви можете охоплювати до чотирьох водіїв та автомобілів. Ви отримаєте той же самий велике охоплення на автомобілях всієї родини протягом одного відмінною ціною. Кожен водій повинен бути старше 25 років.

Деякі інші варіанти, які доступні з ASDA Ексклюзивний Інтернет є: покриття вітрового скла, стерео покриття обладнання, покриття на особисті речі та особисті охоплення аварії. Включені також є європейським охопленням. Якщо ви йдете в Європу у Вашому автомобілі, Ви застраховані, не будучи змушений влаштувати інше покриття, і краще за все, немає ніяких обмежень на тривалість освітлення. Традиційні або онлайн, ASDA світить!

Онлайн перевагою є великим, але вибираєте ви онлайн або традиційні, здається, що ASDA можуть задовольнити потреби практично кожна сім’я у Великобританії.