Amica страхування та страхування USAA – порівняння

Два автомобілі страхові компанії, які можуть дати вам хороший ставки по страхуванню автомобіля Amica страхуванні та страхуванні USAA. Обидва вони продаються страховими брокерами, які також продаємо інші продукти. Ви також можете подати заявку на страхування автомобіля з цими установами в Інтернеті.

Обидва Amica і USAA страхування вважається друга швидкість страхових компаній, які дасть вам хороший охоплення менше, але не індивідуальне обслуговування, що ви отримаєте, якщо ви пішли з більшим чи більш популярною страхової компанії.

яким Amica страхування та страхування USAA вимірювати до ваших потреб?

Amica дасть вам гарні котирування на страхування Вашого автомобіля, але буде часто цитую вас на державних мінімальних замість середнього покриття, який складає $ 100 000. Якщо ви потрапили в аварію і нести тільки державне страхування мінімум, ви можете бути застрахований в недостатній мірі. У такому випадку, якщо суд, щоб більше грошей, ви можете нести особисту відповідальність, щоб платити більше грошей в судовому процесі. Коли ви отримаєте цитата з страхування Amica, переконайтеся, що ви розумієте страхового покриття, що ви отримуєте.

Дуже часто, коли ви отримуєте від страхової цитатою Amica, ви можете також отримати цитату від страхової компанії USAA. Обидві ці компанії вважаються хорошій компанії, щоб піти з, якщо ви шукаєте знижку страхування. І дасть вам котирування онлайн і навіть по телефону. Ви можете заплатити за них обох за допомогою кредитної або дебетової картки.

Amica страхування буде стягувати з вас плату за послугу для оплати страхової премії за допомогою кредитної карти. Обидва USAA і Amica страхування дозволить вам платять за ваші страхові внески щомісяця, але USAA страхові збори трохи вище плати за послугу за цю послугу, хоча вона складає лише додаткові $ 2. USAA Страхування не стягує плату платити за страхову премію права в Інтернеті за допомогою кредитної або дебетової картки.

Обидва Amica і USAA страхових компаній дасть вам стандартна страховка з франшизою $ 1000 приблизно за тією ж ставкою. Премія, яку ви платите, залежить від віку водіїв, а також аварії і квиток історії. Amica страхування є компанія, яка може запропонувати найкращі тарифи для молодих водіїв. Якщо ви ще підлітки драйвери у вашому будинку і шукаєте гарну страхову компанію, що не стягуватиме багато грошей для премій, ви можете розглянути Amica страхування.

Якщо у вас є квитки або нещасних випадків на вашій запису, ви можете використовувати USAA страхування, оскільки вони більш м’який, коли справа доходить до тих, з поганою записи водіння і, швидше за все, щоб забезпечити людям зі слабким водійські документи за менші гроші.

Якщо ви шукаєте для страхування автомобіля, але не хочете витрачати багато грошей, у вас є кілька варіантів. Два з них Amica страхування автомобіля і USAA автомобіля страхові компанії.

Обидва вони пропонують пільгові страхування автомобіля для всіх водіїв без суєти, щоб мати справу з агентом. Обидва вони мають привабливі ціни, які хороші для тих, хто може мати важкий час надання автомобіля страхування. Обидва вони є хорошим південь прем’єр страхових компаній для тих, хто хоче дешеве страхування автомобіля.