AMA питань перша карта звіт про медичне страхування

У той час як це зазвичай для медичних страхових компаній швидкістю лікарів про результати своєї діяльності, в даний час стає навпаки. Американська медична асоціація випустила своє перше медичне страхування табель на щорічних зборах групи понеділок. Основна увага приділяється тому, як швидко і точно лікарям платять. «Лікарі витрачають 14 відсотків від їх загального доходу, щоб просто отримати те, що вони заробили”, сказав д-р Вільям Долан, член AMA борту.

Д-р Долан пояснив, що табель є спробою знизити витрати на обробку претензій до лікарів і допомогти їм, оскільки вони укладають контракти зі страховими компаніями; додавши, що в табелі допоможе пацієнтам, якщо це зменшує марнотратно адміністративні витрати. У доповіді порівнюються карти Medicare і сім національних комерційних страховиків здоров’я на своєчасність і точність обробки претензій. Він заснований на випадкової вибірки взяті з 3000000 претензій.

Там немає як класу А, В і С, а багато технічні заходи не може означати багато для більшості пацієнтів. Але лідери бізнесу і політики охорони здоров’я, приймаючих зацікавлені в скороченні за оцінками, щорічні 210 мільярдів доларів до втрати адміністративної обробки претензій витрати, лідери заявили, AMA.

Чотири роки тому доктор Марсі Zwelling отримали так засмучений час і вартість переконавшись, що їй платили точно страховиками, що вона припинила мати справу з ними. Вона тепер працює так званий “Бутік” практики. Більшість її пацієнтів платити їй щорічну плату з власної кишені.

“Найкраще, я добираюся, щоб бути лікарем” замість процесора претензій, сказав Zwelling, Лос-Alamitos, Каліфорнія Вона каже, що не робить більше грошей, ніж вона сама, коли вона прийняла страхування, але вона має більш часу з пацієнтами.

UnitedHealthcare був найнижчий рівень за дотриманням умов контракту, згідно з доповіддю AMA. Близько 62 відсотків медичних послуг рахунки були оплачені UnitedHealthcare в обумовлені тарифи, порівняно з 71 відсотками для Етна і 98 відсотків для Medicare.

UnitedHealthcare представник Грегорі Томпсон повідомив, що лікарі та їх білінгу поділяють відповідальність за своєчасну оплату. “Дані показують, що часто значним тимчасовим лагом між моментом, коли послуги надаються і лікар претензії приймаються”, сказав він.

Він сказав, UnitedHealthcare поліпшила свої електронні системи вимог і відзначив AMA дав компанії на більш високі рейтинги інших заходів.

Medicare виступили краще, ніж приватні страховики в більшості областей, сказав д-р Лоуренс Casalino, економістом Чиказького університету здоров’я і колишній лікар. Комерційні страхові плани конкурувати перспективних роботодавців, що вони жорсткі на утримуючи вартість позовів, сказав він.

“Там немає ніяких сумнівів, що адміністративні витрати на лікарів і країна була б набагато нижче в системі єдиного платника”, Casalino сказав в інтерв’ю після зустрічі. Але ринкової системи має переваги конкуренції, вибору та інновацій, сказав він. “Чи відомі вигоди, достатньо, щоб виправдати витрати?”

Пітер Лі групи Тихоокеанського бізнес на здоров’ї вітав доповідь карти, але висловив надію, що AMA буде дивитися на більш широкий спектр областей, які були б корисні для споживачів.

“Збільшення платежі лікарям означає збільшення премій і підвищення цін на системі, яка виходить з-під контролю”, сказав Лі.

Сьюзан Пізано, прес-секретар американських планів медичного страхування, сказав, що для компенсація витрат по точно і швидко він приймає двох сторін: страховиків і лікарів. Вона скаржилася, що в той час як страхові компанії, які лікарі зазвичай швидкість обміну інформацією з лікарями, перш ніж зробити його публічним, АМА не свій доповідь також страховиків, перш ніж відпустити його в Інтернеті понеділок.