AIG і ртуті страхування автомобіля – короткий огляд

У багатьох штатах США, це обов’язково, щоб отримати автострахування. І про всяк випадок вам потрібна додаткова мотивація, щоб отримати один, то не розглянути наступну статистику: в середньому, хтось постраждав в автомобільній невдачі кожні 11 секунд, автомобільної аварії відбувається кожні п’ять секунд, і небезпечні для життя травми займає місце кожні 12 хвилин.

Тому, крім того, що ви зобов’язані отримати страхування автомобіля, це дійсно забезпечити душевний спокій вам потрібно, а на дорозі. Зрештою, навіть якщо ви вважаєте себе великим і безпечним водієм, ви не можете поручитися за всіх інших водіння на тій же вулиці, як ви.

Щоб допомогти вам у ваших пошуках гарного постачальника страхування автомобіля, ми взяли швидкий погляд на AIG і Меркурій страхування, щоб побачити, як вони живуть з іншими носіями.

Подивіться на AIG і ртуті страхування автомобіля

Два великих фірм в бізнес автострахування є AIG і ртуть. AIG Автострахування займає одне з найбільших номерів членом страхувальника, і є членом American International Group. Mercury автомобіля страхова компанія має страховки для сімей, підприємств та приватних осіб. Він пише автострахування в основному в районі Каліфорнії, але Меркурій також пропонує страхування страхування автомобіля в інших державах.

AIG авто страхування фокусується на власників дорогих автомобілів. Цінова стратегія фірми приносить користь людей, які володіють багато дорогих автомобілів і пошуку особливого захисту. AIG надає такі покриття.

• Франшиза відмовитися. Франшиза проводиться відмова в ситуації повної втрати.
• Додаткові автомобілі знижкою. Уцінки для будь-яких інших транспортних засобів ви страхуєте з тим же постачальником.
• необмежені можливості, в тому числі фізичні ушкодження регулярного використання автомобілів, спеціальних транспортних засобів і колекціонер автомобілів.
• узгоджена вартість. Автомобілі застраховані на конкретних узгоджених сум між AIG Рядовий Група клієнтом і власником. У разі часткової втрати, немає вирахування амортизації передбачені частинами.

Інші особливості включають в себе покриття AIG мульти-політики, Multi-Vehicle і зрілі знижки водій, транспорт заміни за марками автомобілів, автомобіль замок, покриття для орендованих транспортних засобів, кредиту / лізингу низькому охопленні, і випадкові спрацьовування подушки безпеки.

Ртуть авто страхування, з іншого боку, має 24-годинний претензій послуг. У компанії є список попередньо затверджених ремонтних майстерень надання якісного обслуговування клієнтів. З Меркурієм, люди можуть оплатити свої страхування автомобіля в режимі онлайн або в сусідньому офісі.

Крім особистого страхування авто, комерційне страхування також доступна на Меркурії. Це для фірм і людей, що використовують свої автомобілі для бізнесу. Mercury страхування автомобіля також має «парасолька охоплення», щоб убезпечити людей в разі приводом приходить і їх авто страховка не покриває або виключає їх з пред’явлення претензій.

Хороша політика автомобіля не означає, що вони повинні бути супер дорогим. І тепер, коли ви знаєте, що як AIG і Меркурій розширити різні знижки й економії, вам потрібно тільки запитати, які показники застосовні до вас.