ADI співпрацювати з The Asian Banker

Скоттсдейл, штат Арізона – (BUSINESS WIRE) – 23 травня 2006 – Автомобільні дилери інституту (ДСП) і The Asian Banker домовилися широкі маркетингові партнерства, яке дозволяє сінгапурська досліджень і розвідки компанії представляють автомобільної компанії ADI і банківської пов’язаних курси та інші продукти у розвитку всієї Азії, про це заявив генеральний директор ADI / виконавчий директор Алан Algan і Еммануель Даніель, президент The Asian Banker і редактор головного.

Першим спільним проектом стане дводенний семінар під назвою “Будівництво успішних впритул Автомобільні Фінансування бізнесу: прибуток від ланцюжка створення вартості бізнесу Фінансування Авто”, запланованого на 7-8 серпня в Sheraton Imperial Hotel у Куала-Лумпурі, Малайзія.

The Asian Banker, який вважається найавторитетнішим постачальником інтелекту на що з’являється кращої практики та критеріїв комерційним банкам для всіх країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, має офіси в Сінгапурі, Куала-Лумпурі, Гонконзі, Шанхаї та Пекіні, Китай.

Семінар призначено віце-президентів, директорів, топ-менеджерів і консультантів, що беруть участь в автомобільній промисловості та автоматичного фінансування, а також забезпечить всеосяжний практичний інструментарій для вироблення узгодженого і прибутковою стратегії розвивається з ринку. ADI керівників здійснити поїздку з Арізони до Малайзії буде Algan, президент / директор з корпоративних питань Кіт бульб і професор Джек Феррі.

У рамках угоди компанії обміняються також посилання на свої популярні веб-сайти.

“Ми вибрали автомеханічний інститут дилерської тому що ми могли бачити, що вони забезпечують світового класу автомобільної програми управління, які могли б допомогти будь-який банк в Азії”, сказав Даніель. “В автомобільному бізнесі власності знаходиться на підйомі в багатьох частинах Азії, ми шукали підходящого партнера, щоб принести світового класу допомогли у створенні цього ринку».

Дивлячись на азіатському ринку для фінансування бізнесу автомобілів, бізнес ICICI злетіли 56 відсотків у минулому році, в той час AmBank, найбільший автомобільний Малайзії фінансист, спостерігалося зростання на 16,5 відсотка. Зростання також бум в інших азіатських країнах, таких як Індонезія, Пакистан, Таїланд і Філіппіни. Але з високою спреди, починаючи з 4 відсотків в Китаї в середньому, до 10 відсотків і вище, в Індії та Індонезії, бізнес приваблює автокредитування банків і інших фінансових інститутів, як бджоли на мед.

«Ми оцінили ряд інших шкіл, у Сполучених Штатах та інших країнах, але жоден не володіє довірою і практичний досвід, які ADI продемонстрував”, сказав Даніель. “Ключові елементи їх навчальну програму відразу переносний в цей регіон, резюме свого факультету складаються з людей, які є експертами в їх власному праві, і їх альянси з іншими лідерами галузі в Сполучених Штатах і за кордоном негайно підключається нас в дуже складною мережею ресурсів. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб довго, плідні відносини. ”

The Asian Banker присвячений забезпеченню гострі і останню актуальну інформацію та аналіз щодо стратегічних розробок в індустрії фінансових послуг. Компанія, заснована в 1996 році, публікує Азіатський журнал Banker, провідний коментатор подій у фінансовій індустрії Азіатсько-Тихоокеанського регіону послуг.

“Ми раді, що The Asian Banker вибрав нас, щоб бути свого американського партнера”, сказав Algan. “Ми пишаємося тим, у забезпеченні світового класу автомобільної освіти, і наша співпраця з такими лідерами галузі, електростанції, як Northwood університету, Асоціація фінансів і страхових фахівців (AFIP) та Інституту етичної поведінки, багато що говорить про нашу прихильність до досконалості.”

Дводенний семінар як очікується, приверне десятки верхнього рівня банківської лідерів з Малайзії, Таїланду, Сінгапуру, Індії, Індонезії, Гонконгу, Тайваню, Філіппін та інших азіатських країн, зацікавлених у американської точки зору на автомобільному кредитуванні. Краєзнавство випадку буде доповнювати більш широкої американської точки зору, надаючи делегатам з корисною інформацією вони можуть прийняти у своїх організаціях.

“Потенціал азіатського ринку величезна,” сказав бульби. “Сучасні технології зробили світ набагато менше місця, і можливість поділитися своїми знаннями та досвідом зі світом, а також ознайомитися з іншими бізнес-культури в цьому процесі, найбільш приємно. Ми знаходимося в процесі роботи з азіатськими Банкір розробити додаткові програми, які конкретно на задоволення їх потреб, і ми близькі до завершення на інших проектах нашої власної для американського автомобільного ринку, що ми віримо отримає переважна визнання в Азії і Європі. Хоча це захоплююче час для нас, періоду великого зростання і задоволення, ми як і раніше прихильні нашої основної діяльності – надання кращих автомобільних освіту доступною в будь-якій точці світу “.

Тільки в цьому році, Автомобільні дилери інститут сформував альянси, які закликають до веб-сайту посилання бірж, серед інших проектів, з Арізоні асоціацією автомобільних дилерів; дилерської для життя; Idealergroup, ТОВ; Інститут етичної поведінки; Northwood університету та Асоціації фінансів та страхових фахівців (AFIP).

Пором, який буде брати участь як ведучий семінару, який подається в керівні посади в Ford Motor AmeriCredit Кредитні та корпорації, а також працював на вищих керівних посадах, в тому числі фінансового директора і спеціального фінансового директора, на три основні групи дилерських в Арізоні і Індіана. Колишній віце-президент Асоціації фінансового менеджменту, Феррі є володарем численних нагород, в тому числі Видатний член Асоціації фінансового менеджменту фінансів.

“Це неймовірна можливість для ADI”, сказав Феррі, який отримав ступінь у галузі ділового адміністрування та фінансів в Університеті штату Каліфорнія, Фуллертон. “Ми вже отримуємо кількість студентів з усієї країни, в тому числі такі різні держави, як Вашингтон, Іллінойс і Алабама, а також нашого власного заднього двору, тим більше Фенікс області, Неваді і Каліфорнії. Перспектива навчання фахівців в Азії та інших регіонах світу, і, можливо, маючи їх приїхати в наш штаб Південно-Західного, дійсно хвилюючим. ”

The Asian Banker вважається найавторитетнішим постачальником інтелекту регуляторів, банків та пов’язаних з ними фінансових гравців послуг в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Незважаючи на свою назву, компанія стежить за розвитком подій в глобальному масштабі і contextualizes глобальні показники і передового досвіду для азіатського ринку. Свої продукти та послуги можуть бути згруповані в три основні напрями діяльності: Азіатські Публікації банкір, який включає флагманський Азіатський журнал Banker і різних електронних бюлетенів; Asian Banker досліджень, яка забезпечує власні, загальні і на основі передплати, науково-дослідні послуги, які охоплюють зосереджені оперативні областях індустрії фінансових послуг, а також азіатські Форум Banker, які включають в себе Азіатський саміт Банкір, насамперед збору у регіоні осіб, що приймають рішення в сфері фінансових послуг, а також зосереджені круглі столи для фахівців, щоб зустрітися і розглянути питання про стан їх відповідних областях . Для отримання додаткової інформації відвідайте www.theasianbanker.com.

Автомеханічний інститут дилерський Скоттсдейл, штат Арізона основі автомобільної школи управління, яка спеціалізується на навчанні наступного покоління фінанси і страхування менеджерів і служби радників. ADI має ліцензію штаті Арізона ради Приватна вища освіта і затверджуються Арізона Департамент освіти. Додаткова інформація за телефоном 877-998-7200 або відвідайте www.autodealerinstitute.com.