ADI публікувати F & Я енциклопедії

Скоттсдейл, штат Арізона – (BUSINESS WIRE) – 25 травня 2006 – Автомобільні дилери інститут оголосив про плани випустити свій новаторський Енциклопедія фінансів і страхування управління, найбільш повний автомобільної F & I Керівництва по ресурсах небудь опублікованих, сказав ADI Генеральний директор / Виконавчий директор Алан Algan. Масивна енциклопедії, в більш ніж 1000 сторінок, була в розробці з січня 2005 року і буде доступна в цьому серпні.

«Видання енциклопедії фінансів і страхування Управління є галузевою подією”, сказав Algan. “Там ніколи не було ніяких F & I-пов’язаної публікації такого масштабу. Наших авторів славляться своєю репутацією та досвідом. Я не можу уявити будь дилерський без його копію в довідкових цілях.”

Автори на значний обсяг включає виконавчого апарату компанії ADI: Алан Algan, автор Автомобільна F & I управління, спочатку опублікованій в 1992 році, коли вона стала першою і єдиною книгою з цього питання бути каталогізовані по Бібліотеці Конгресу США, фінансовий директор / Дін освіти Арзу Algan, який є автором підручника авторським правом компанії ADI, і президент / директор з корпоративних питань Кіт бульб, колишній журналіст з 16 нагородами написання до його честі, який служив в якості виконавчого редактора проекту. Додаткові шановні члени співтовариства зокрема, професор Роберт В. Сироватка, доктор філософії, віце-президент, вчених і міжнародних програм з Northwood університету, д-р Девід Д. Лонг, канцлер і головний операційний директор компанії Northwood університету Девід Н. Робертсон, виконавчий директор Асоціація фінансів і страхових фахівців (AFIP), який також написав передмову; Джон Уолш, директор з освіти в інтересах Інституту етичної поведінки, яких високо оцінений серії з чотирьох частин на F & Я етики спочатку з’явився в управлінні впливових національних F публікації торгівля і я і технічний журнал, і Гері Томас Fagg, актуарій-консультант і директор CreditRe, який є визнаним експертом по кредитному страхуванню.

Серед тем, порушених у F & Я енциклопедії:

– Фінанси та страхування – прем’єр і непростими

– F & я меню презентації процесу

– Створення та керівництво Департаменту Інтернет дилерської

– Роздрібна продаж в розстрочку контрактів

– Споживчий лізинг, договори оренди

– Збір, аналіз і оцінка кредитної інформації

– Дотримання юридичних норм – Конфіденційність правило, гарантує правило, покупки за готівку і т.д.

– Страхування кредитних і супутніх товарів

– Етика для автомобільної фінансових фахівців

“Освіта є важливим фактором в успіху будь-якого дилера, так як зміна правил і технології продовжують формувати автомобільної промисловості”, сказав д-р сироваткою. “Маючи однотомний інформаційний довідник є незамінним інструментом, який буде використовуватися знову і знову на F & Я персоналу та вищого керівництва. Я радий бути пов’язані з цим амбітним підприємством.”

Енциклопедія фінансів і страхування Управління буде опублікована в ручній твердій палітурці видання роздрібної торгівлі за $ 795. Він буде розповсюджений усередині країни по Idealergroup, LLC, і буде доступна для покупки через мережу Idealergroup в загальних агентів, в книжкових магазинах Northwood університету в Мічигані, Флориді і Техасі; через Асоціацію Фінанси та страхування професіоналів веб-сайті, afip.com; Amazon . COM; сайту Автомобільні дилери Інституту, autodealerinstitute.com і інших роздрібних торговців. Енциклопедія буде продаватися в Азії The Asian Banker, найбільших і найбільш шанованих фінансових видавця регіону, і на всій території Сполученого Королівства та інших країн Європейського Союзу на ряд відомих дистриб’юторів.

“Там був основний зрушення в машині досвід покупки, від продуктів-орієнтованої ринкової кредитним орієнтований ринок”, сказав Робертсон. “Відповідно, F & I процесу надається набагато більше уваги, не тільки як процес, але як академічної діяльності. Це не те, що кілька людей зробити, це те, що всі так роблять, і, отже, акцент на процесі F & I має значно збільшилася. ”

З автографом, у шкіряній палітурці з обмеженим тиражем золото позолота і розміщені в привабливій коробці презентації також будуть доступні. Видання колекційне коштуватиме $ 995.

“Енциклопедія фінансів і страхування Управління судилося стати біблією автомобільної промисловості”, сказав д-р Лонг. “Він містить величезну кількість інформації з усіх аспектів F & I управління, включаючи етику. Я бачу це розвивається з промисловістю, робить його і майбутніх виданнях динамічною, практичне керівництво ресурсу. Ця книга написана професіоналами, для професіоналів.”

Попередні замовлення тепер приймаються за Idealergroup, LLC, на 570-366-0221 або через idealergroup.com.

Автомеханічний інститут дилерський Скоттсдейл, штат Арізона основі автомобільної школи управління, яка спеціалізується на навчанні наступного покоління Фінанси та страхування менеджерів і служби радників. ADI має ліцензію штаті Арізона ради Приватна вища освіта і затверджуються Арізона Департамент освіти. Додаткова інформація за телефоном 877-998-7200 або відвідайте http://www.autodealerinstitute.com.