9 способів заощадити гроші на страхування домовласників

1. біля магазину:
Один з найпростіших способів заощадити гроші на страхування домовласників, щоб просто ходити по магазинах навколо, щоб шукати кращу пропозицію. Якщо ви отримуєте котирування з декількох страхових компаній і знайти компанію, яка пропонує ті ж або більш високий показник за менші гроші, ніж ви в даний час платять, то всі кошти перемикача компаній.

Є багато сайтів, де ви можете отримати миттєвий котирування онлайн, заповнивши просту форму з деякими з вашої інформації. Ви також можете зробити кілька телефонних дзвінків і поговорити з страховими агентами або перевірити споживчі керівництва, щоб знайти компанії, які можуть забезпечити кращу угоду.

2. Підніміть франшиз:
Франшиза суму грошей, яку ви повинні заплатити в сторону збиток до вашої страхової компанії починає платити за претензії. Багато страхових компаній мають франшизою в $ 500. Якщо б ви були підняти свій франшизи до $ 1000 ви можете заощадити до 25% на щомісячні премії.

3. Контролюйте свій кредитний звіт:
Все більше і більше страхових компаній в ці дні з допомогою кредитної інформації встановити ціну поліса страхування домовласників. Все, що ви можете зробити, щоб поліпшити свій кредитний рахунок може допомогти вам заощадити гроші на страхування домовласників.

4. Залишайтеся з тієї ж страхової компанії:
Якщо ви залишаєтеся з тієї ж страхової компанії протягом декількох років, ви можете бути в змозі отримати спеціальну знижку за те, довгострокові страхувальника. Деякі страховики буде знижка премії на 5%, якщо ви були з ними протягом трьох-п’яти років, і на цілих 10% в ви були страхувальник протягом шести і більше років.

5. Використовуйте одну компанію для різних видів страхування:
Якщо ви використовуєте той же компанії для більш ніж одного виду страхування ви можете мати право на знижку. Наприклад, якщо ви використовуєте одну компанію для домовласників, страхування, медичне страхування, страхування автомобіля і Ви можете бути в змозі отримати пільгову ціну на всі три.

6. кинути палити:
Це може здатися дивним, але некурящі можуть взагалі платити менше за страхування домовласників, ніж курців. Причина цього в тому, що великий відсоток пожежі, викликані сигарет. Якщо ви некурящий їсти менше ризику вашого будинку пошкодження або знищення внаслідок пожежі Таким чином, ви можете мати право на знижку на ваші премії.

7. Установка системи домашньої безпеки:
Установка системи домашньої безпеки може також дати Вам право на знижку на Ваші премії домовласників страхування. Будинки з охоронної сигналізації мають набагато менше шансів бути пограбована. Так як ваша страхова компанія буде платити за будь-який збиток, заподіяний особі порушення у ваш будинок, а також заміні будь-якої особистої власності, яка була вкрадена, те, що охоронна сигналізація знижує ймовірність такої події може зробити вас право на знижку з вашої страхової провайдера.

8. Запитайте додаткові знижки:
Інше використання спосіб заощадити гроші на страхування домовласників, щоб просто запитати про будь можливі знижки. Там можуть бути знижки, які ви маєте право на, що ви навіть не знаєте. Просто викликавши своїм страховим агентом і просять про можливі знижки ви можете бути в змозі отримати пільговий тариф.

9. Перегляньте свою політику:
Вам слід ознайомитися з Вашого страхового поліса раз на рік. Якщо ви переглянете політиці і дізнатися, що у вас є набагато більше уваги, ніж вам потрібно, ви можете знизити охоплення і платити більш низькі страхові внески. З іншого боку, після розгляду вашої політики ви можете вирішити, що вам потрібно більше охоплення. Якщо це так, ваші премії збільшиться, але ви були б захищені в майбутньому, якщо ви коли-небудь необхідно зробити заявку.

Наприклад, якщо ви повинні були побудувати доповнення до вашого будинку ви можете реально збільшити суму покриття, що у вас є, тому що якщо у вашому будинку були спалити на землю у разі пожежі ви хотіли б переконатися, що ваша політика заплатить проведення ремонту або реконструкції вашого будинку. Якщо ви зробили головне додаток і не оновити політику ваша страховка не може покрити “нової” вартості вашого будинку.

Сподіваємося, ці поради запропонували вам їжу для роздумів. Ви завжди повинні говорити з компетентними професійними щодо будь-яких великих фінансових рішень, але поради в цій статті дати вам кілька хороших боєприпасів, так що ви готові до цієї розмови.