9 простих порад щодо ведення ставки автострахування вниз

Люди витрачають час, щоб придивитися ціни і тарифи на дуже багато речей, проте сумно те, коли мова йде про страхування автомобіля Канаді деякі не роблять покупки достатньо, і якщо ви один з них ви могли б платити занадто багато для вашого авто страхування охоплення. Зберігайте ці поради на збереженні ставки автострахування вниз на наступну покупку автомобіля або навіть, коли прийшов час, щоб відновити авто страхування, це може дійсно окупаються!

1. магазин ціни

Багато людей вважають, що всі страхові компанії стягують тими ж ставками, коли воно грунтується на тих же покриття від компанії до компанії. У листопаді 2006 року дослідження, проведене встановлено, що премії між страховими компаніями на основі тих же покриття відрізнялися більш ніж на $ 900. Хммм виду ударів, переконання, що всі страхові компанії створюються ж.

Використовуйте Інтернет, щоб робити покупки страхові тарифи, ви можете отримати страхування автомобіля Канади кошторису він лайн. SHOP швидкість і заощаджуйте!

2. Помістіть всі свої транспортні засоби на тому ж страхуванні

Це називається “Мульти-машина знижка” і може заощадити 10% від обох автомобілів.

3. Включити всі ваші пункти страхового одна політика

Коли ви включаєте ваш будинок з страхування Вашого автомобіля це називають “Багатоканальний знижкою.” Страхові компанії використовують це, щоб отримати всі страхові вашого бізнесу, і ви виграє від економії до п’яти відсотків більше на страхові тарифи.

4. Розглянути можливість збільшення Вашої франшизи

Чи має ваш бюджет дозволяє, щоб покрити $ 1000 ремонт робота? Якщо ви можете потім підніміть ваші франшизи до $ 1000 від $ 500 і платити менше за страхування.

5. Розглянути питання про виключення зіткнення покриття для автомобілів старше

Ви повинні думати про це, перш ніж зробити і подивитися, якщо ви можете собі це дозволити. Однак, якщо ви їдете старий автомобіль, який коштує $ 1000, і якщо ваші франшизи становить $ 1000, то ваш зіткнення освітлення не робить багато, щоб допомогти. Не кидайте його, але якщо це було б краще для вас, відпустіть його, але поговорити з першого страхового агента і подивитися.

6. Купити автомобіль, який вважається “низьким ризиком” страхування автомобіля

Якщо автомобіль, швидше за все, бути в результаті нещасного випадку або вкрадений, то ви будете платити більш високі страхові внески. Ставки страхування автомобіля засновані на попередній історії претензій для цього конкретного автомобіля. Перед тим як купити нову машину, отримати кілька цитат, щоб порівняти і побачити, як ставки визначаються.

7. Якщо ви можете, не використовуйте машину, щоб їздити на роботу

Страхові тарифи вищі для тих, хто їздить на роботу. Концепція в тому, що чим більше ви знаходитесь у вашому водінні автомобіля, тим вище ризик є потрапити в аварію. Якщо ви можете, як на громадському транспорті або
автопарк.

8. Візьміть курс оборонного водія або навчання

Нові драйвери надаються знижки, якщо вони прийняли оборонну курс водіння протягом трьох
років

9. Є протиугінні пристрої встановлені

Ви можете перевірити за страховими компаніями, щоб подивитися, що протиугінні пристрої вони визнають того, щоб отримати знижку, а також.

Ці дев’ять рад на збереженні ставки автострахування вниз допоможе вам заощадити на страхових премій в довгостроковій перспективі. Важлива річ, щоб зробити, хоча це магазин показників, ви могли б платити занадто багато, в першу чергу!