8 речей, які впливають комерційні Автострахування

Транспортні засоби, які використовуються в комерційних цілях необхідно комерційне страхування авто.

Комерційне страхування авто покриває збитки транспортних засобів, витрати на медичне обслуговування, і пошкодження товарів, майна інших осіб теж. Є багато видів комерційне покриття авто деякі з яких навіть включати не належать транспортних засобів, які використовуються в комерційних цілях, як транспортних засобів, що належать співробітникам.

Фактори, що впливають на комерційне страхування авто є:

1. Державні закони, які застосовні на якому працює бізнес і розташовані.

2. Право власності на транспортні засоби та їх використання; чи використовуються вони для перевезення людей або товарів, і чи будуть вони виконувати небезпечні матеріали. Більшість комерційних авто страхові поліси мають більше меж відповідальності, що приватне авто страхування.

3. Комерційні курси Автострахування змінюватись в залежності від типу транспортного засобу у власності або орендованого і чи дійсно пристрої безпеки, як антиблокувальна система гальм, подушки безпеки, ремені безпеки і встановлені.

4. Установка протиугінних пристроїв, як крадіжки сигналізація, системи глобального позиціонування, стан мистецтва замки і травлення номер двигуна на лобовому склі і т.д. знизить комерційні премії страхування автомобілів.

5. Технічне обслуговування автомобілів и стоянки в закритих приміщеннях також більш низькі премії. Транспорт погано обслуговуються і припарковані на вулиці привертають більш високі страхові внески, як і місця розташування бізнесу в тому, що вважається небезпечним району.

6. Якщо де ви живете схильний до снігові бурі, урагани, землетруси і так далі, то вам доведеться платити більш високі страхові внески для комерційного страхування автомобілів.

7. Вартість страхування буде також бути відображенням ваших попередніх страхових випадків.

8. Найбільш істотним фактором, звичайно, ступінь охоплення ви шукаєте. Чим вище охоплення, тим більше премій ви будете платити. Вибір більш високою франшизи, звичайно, можуть нижче премія. На думку експертів більш високі межі відповідальності захистять ваші ділові та особисті активи.

Комерційне страхування авто повинні бути куплені з авторитетних страхових компаній, яка має хороший рейтинг з рейтинговими агентствами. Як ділова людина, ви повинні докласти зусилля, робити перевірку на страхову компанію ви хочете купити комерційне страхування авто від. Перевірка на World Wide Web за порадами та керівними принципами. Використовуйте онлайн-інструментів, щоб отримати порівняльні характеристики продуктів і політики. Знайомства страховий експерт і прийняти його пораду. Подумайте про купівлю страхування від тієї ж компанії, яка покриває ваш будинок, здоров’я, і ​​життя. Страхові компанії пропонують кращий сервіс і ціни, щоб люди, яких вони добре знайомі.

Зрозуміти охоплення та якості послуг варіантів, доступних для Вашого виду транспортних засобів та бізнесу. Це дозволить вам приймати обгрунтовані рішення, які захистять вас і вашого бізнесу комплексно. З’ясуйте, що ви отримаєте кращі тарифи і тримати під рукою документи, такі як фінансова звітність вашої компанії і ваших кредитних рейтингів. Передбачити платити комерційним авто страхових премій за часом, так що охоплення ніколи промахи. Дізнайтеся, як керувати страхові поліси онлайн це дозволить заощадити час і гроші.