8 причин для зміни вашого автомобіля страхової компанії

Авто страхування є не розкішшю, а необхідністю. А для того, щоб отримати максимальне перевага експерти рекомендують, що ви повинні ходити по магазинам навколо для страхування автомобілів кожні 2-3 роки. Як зміниться політика і нові гравці на ринок Є так багато нових привабливих авто страхування схем, які ви могли б скористатися. Ви повинні розглянути питання про зміну вашого авто страхування, коли:

• ви скориставшись величезний іпотечний кредит на купівлю майна і банк або установа пропонує Вам більш низькі процентні ставки на будинки та авто страхування через їх тай-UPS.

• Ви переїхали в іншу державу, де правила автострахування різні, і ви будете робити економії шляхом передачі страхування в нову компанію страхування автомобілів. Або коли Ваш старий автомобіль страхова компанія не пропонує службу у своєму новому стані.

• Ви хочете, щоб скоротити витрати і намагаються керувати вашим життям на бюджет. Магазин навколо онлайн конкурентні автострахування ставки і змінити компанію страхування автомобіля, щоб той, хто пропонує кращу пропозицію.

• Ви купили новий автомобіль, а дилер пропонує безкоштовне страхування протягом трьох років. Нові автомобілі мають більш низькі страхові тарифи, так що краще для вас зробити порівняльне дослідження і знайти компанію страхування автомобіля, який пропонує дуже багато. Ставки страхування автомобіля сильно розрізняються між автомобілем марки і типи; з’ясувати, які компанії страхування автомобіля пропонує максимальне покриття за низькою ставкою.

• Ви одружитеся і тепер буде мати дві машини. Подумайте про скасування вашого індивідуального страхування автомобіля і отримання спільної для обох машин. Точно так само, якщо ваша сім’я росте, і у вас є багато автомобілі, що використовуються дорослих, а також дітей, запитаєте авто страхові компанії про групу страхування, який охоплюватиме всі автомобілі і драйверів у вашому домі. Більшість компаній пропонують великі знижки для об’єднання політику страхування автомобілів.

• Ви на пенсії, а нині пенсіонер. Автомобілів страхові компанії пропонують знижки для тих, хто 55 років і старше. Є дуже багато знижки на автомобіль, який має хорошу репутацію страхового позову, автомобіль, який не визначається щодня, і автомобіль, який є одним драйвером приводом і в хорошому стані.

• Ви маєте право на страховку по вашій новій роботі. Багато великих компаній мають об’єкти, як схеми авто страхування з премією ставки нижче, ніж на ринку. Якщо Ви працюєте в такій фірмі, то ви повинні розглянути скасування Вашої старої політики та приймаючи новий з підприємством страхування автомобіля обрана вашого робочого місця.

• коли ставки, що виплачуються ви високо і ваш автомобіль страхова компанія не виявляє ані найменшого бажання запропонувати Вам конкурентоспроможні ставки. Якщо Ви платите занадто багато за страхування автомобіля свій час ви змінили ваш автомобіль страхової компанії, щоб той, який пропонує вам чудові умови і тарифи.

Незалежно від причини, щоб змінити ваш автомобіль страхової компанії, World Wide Web має сайти, де ви можете порівняти пропозиції, а також лапки. Сайти, як LowerMyBills.com дати цитата порівняння в один клік. Отже, читайте якомога більше про страхування автомобілів і компанії і визначити, який автомобіль страхової компанії пропозицію підійде вам найкраще.